şükela:  tümü | bugün
 • 8-9 yil once cok yaygin olan bi virus. sigalit varyantiydi galiba.
 • unisex isim ..
 • ismini virus'u ilk ke$feden can sayin (ismi kari$tiriyor olabilirim ama adi can idi) tarafindan konmu$ olan virus.. hatta bu adam doktor muydu neydi..
 • dunya virusleri icinde sigalit ve v sign ile ayni sinifta olan virus.. ciki$ yeri turkiye oldugundan can sayin'in virusu kendi yazip ismini koyarak prim yapma ihtimalini ortaya cikariyor.

  bir boot virusu olmasinin yani sira fat'teki root directory entry'lerine zarar verme ozelligine sahip..
 • psav tarafından temizlenebilmekteydi
 • henüz bir yaşındayken vahdet-i mevcuda ulaşıp televizyonda gördüğü filleri minnacuuk çığlıkları içinde deli bir coşkuyla kardeşi ilan etmiş, birbuçuğunda yusuf amcasının sayın ecevit’e olan benzerliğini tespit ederek, yüzüne karşı öpözgün “başbakan yutus ecevit” esprisini patlatabilmiş, iki yaşında hiphopçuluğa terfi ederek “sokak köpeklerine gösterilen ilgi sokak çocuklarına gösterilseydi” diye çığırarak toplumsal meselelere minik parmağını basmış insan yavrusu. gözlemlediği kedilerin temizlenme yöntemlerini “çok eğlenceli” bulduğu için kollarını yalayarak temizleyen, zazie ablasını örnek aldığından olsa gerek babasına büyüyünce ortadoğu’nun ve balkanların en büyük dansözü olacağını ilan eden, zaten halihazırda türkiye toprakları üzerinde ağzına orospu kelimesi en çok yakışan kişidir* cansu. imam çocuğu bir babayla alevi bir ananın ortak yapıtıdır kendisi, viranşehirde yeşerip, fatsa’da sulanmıştır. türkçenin yanında bir de babaannesiyle anlaşabilmek için işaret dilinde iletişim kurabilen bu cana baktıkça insanlık ölmeyecek* diyebiliyorum.
 • antalyada konservatuarda hocalık yapan 24 yas civarında olan bayanın ismi.
 • sene 1900**, ilk aşkımdı kendisi. birlikte oyun oynarken kafamı demir parmaklıklara çarpıp, yarmıştım.
 • başbakan recep tayyip erdoğan'ın kaçak durumunda olan kedisinin adı. bugünkü hürriyet'te (http://www.hurriyetim.com.tr/…~2@nvid~560574,00.asp)
  "cansu alarmı başlıklı haberin spotu "başbakan tayyip erdoğan’a van’da hediye edilen cansu isimli kedi önceki gün başbakanlık konutundan kaçtı" şeklindeydi. kedi deyip geçmemek lazım. çok akıllı oluyor bu hayvanlar. demek dayanamadı cansu son dönemdeki durumlara. ben de kedi olsam, sahibimin kendime benzetilmesinden rahatsız olmasına katlanmam, kaçarım aga.
  haberin içeriğinde "kedinin kaybolduğu aynı akşam erdoğan’a da haber verildi. konutta çalışan hemen hemen tüm görevlilerin katıldığı arama çalışlamalarında cansu’nun izine rastlanamadı" sözlerine yer verildi. elbette bulunsun isteriz sevgili cansu. severiz kedi hayvanını. fakat belki de kedi cansu kendi rızasıyla kaçtı bu diyarlardan.
  başbakanımızın kedisini sevdiği belli, samimiyetine inanıyoruz. fakat kendisini gerçekten anlamıyorum, bir kediye benzetilmenin nesini hazmedemedi inanın anlayamıyorum. bakınız ne güzel bir mutluluk fotoğrafı: http://www.hurriyetim.com.tr/…mage/0,,186086,00.jpg