şükela:  tümü | bugün
  • bu kızın özgün tarzı varsa, herkesin vardır arkadaş. kankası duygu özaslan çakması pozlarının neresi farklı neresi özgün çok merak ediyorum.
  • tatlılıktan ölmek üzere olan youtuber. aynı anda bu kadar doğal, tatlı, güzel ve cool olunabilir mi ya? bir videosunu açtım, bir daha bırakamadım. gülüşünü yediğim, hep böyle devam et.*

yalnız duygu özaslan'la çok takılma, onun gibi yapaylaşırsan üzülürüz.
  • ben bu kızı ilk kez gördüm bu akşam, yani "nasıl zayıfladım?" adlı videosunu izledim. kendisini gülcan arslan'a benzettim neden bilmiyorum.

çok tatlı, çok sempatik. hani o anlattıkça sıkılmadan dinledim, beni baymadı. kendisiyle barışık, hiçbir şeyi problem etmiyor gibi görünüyor, daima gülüyor filan. enerji saçıyor kendisini dinleyenlere.

tanım gerekirse de, sohbeti güzel kendisi de güzel bir insandır diyebilirim.
  • kimse bahsetmemiş, adele exarchopoulos'a benzeyen kişi. neden izlendiğini tam olarak anlayamadım ama.
  • youtuber...

tek marifeti duygu özaslan ile arkadaş olmak. tulu erden ve berkcan güven ile de arayı iyi tutarak kısa sürede takipçi sayısını arttırdı... ortak çekilen videoların amacı zaten buydu.

erkek arkadaşıyla sık sık gittiği yurtdışı tatilleri,sponsor ile çektiği makyaj videoları ve günlük hallerini paylaştığı bir kanala sahip... yaptığı tek şey de bu zaten!

düzenli bir işi yok ama lüks bir hayat sürebiliyor... açılışlar,kutlamalar,tatiller,markalar,hediyeler...

türkiye'deki oyuncular ve şarkıcılar bile böyle bedava yaşayamıyor yahu...

şans işte böyle bir şey!
  • kendisi iyi ama çevresi çok boktan.
  • birkac videosunu izlemeye calistim, videonun sesini kapatirsam izleyebiliyorum. yoksa mutemadiyen bas agrisi, bos konusma