• 24 haziran günü de dil kursundan (!) boy boy foto paylaşabilecek mi merak ediyorum.
    (bkz: oitheblog/#78368460)
    elin yorumu silmeye gitti ama burası instagram değilmiş, aaa :((
    edit: ikinci turda lütfedip oy kullanması için kendisine chaneller, ysller, benefitler, kuzey ışıkları ve avokadolu latteler, ozmo ile ingilizce seti, holosko artı bir miktar para dolu pr paketi gidecek diyorlar ay çok heyecanlı belki de döner.
  • kankaları* ece targıt ve cansu dengey ile sponsorlu bir geziye gittikleri için oy kullanmayacak olan şahsiyet. doğal olarak insanlardan tepki aldıkları için instagramda gelen yorumları siliyorlar. hatta üçü de son 20 saattir story koymuyorlar tam bir sessizlik içindeler. eminim kafa kafaya vermiş acaba nasıl yırtsak bu durumdan diye pr çalışmaları planlıyorlardır. 3 hayırla uğurluyoruz hepsini.

(bkz: unfollow)
  • akp'nin 16 yıllık iktidarında ülkeye en büyük katkısı demokrasinin önemini anlamamıza vesile olması sanırım.

bu şahsı tanımam, etmem. ayrıca linç kültürüne de karşıyım. ama vasıfsız bir youtuberın seçim günü yurtdışında olması yüzünden genç kitleden linç yemesi bile geleceğe yönelik umutlarımı arttırıyor.
  • cansu dengeyin uçak bileti paylaşımından sonra bu da valizlerini paylaşmış. yüksek müsadenizle cansu dengey hakkında yazdıklarımı aynen kopyalamak istiyorum. (bkz: #78387648)

prim için, takipçi kaybetmemek için yapmayacağınız şey yok be. samimiyetsizler sizi. bu saatten, bunca tepkiden, bu kadar takipten çıkmadan sonra ışınlanmayı icat edip dönseniz neye yarar?

oy kullanmak için değil tepkilerden yıldığınız, takipçi kaybetmek istemediğiniz için o biletleri aldığınızı anlamayacak kadar andavallar takip eder, izler ancak sizi bu saatten sonra. boşuna harcamışsınız paracıklarınızı. geçmiş olsun.
  • ülkemiz için önümüzde bu kadar önemli bir seçim varken oy kullanmayacak olan youtuber. neden? çünkü yancısı cansu dengey ile birlikte beleş tatile gittiler. insanlar para verip ayarladıkları tatillerini seçim için yakıyor ama çok sevgili youtuberlarımız bunu yapamıyor.

instagramda bu konuyla ilgili yorumlar ışık hızıyla silinmekte. gel beleşçi cansucum bunu da sil.*
  • boş mezar bulsa girecek yutubır tayfanın ne kadar ileri gidebileceğini gösteren vlogger bozuntusu. beleş yaşamaktan beyni yakmışlar.
  • bu pazarlamacıdan hallice hanımefendi profilinde en ufak bir eleştiriyi bulundurmuyor hemen engelliyor:) bir dağ evinde kalmış ve memnun kalmadığı için ismini vermiyormuşmuş o kadar şımarık bir yapısı var ki beleşe getiremediği için kesin isim vermedi ya da influencerlığını işletme sahibi çokta umursamamış olabilir bu da cansu hanımın hoşuna gitmemiştir kesin. neyse ben her türlü işletme sahibi haklıdır diyorum yani cansunun şımarıklığı karşısında herkes haklıdır :d
  • chanel gibi çok ünlü markalarla çalıştığını görünce allah'ın yürü ya kulum dediği insan cümlesi aklıma geliyor. yıldız ışığı olan biri değil sanki.
    edit: cansu akın fanları beni epey eksiledi. edit yapmak farz oldu. cansu akın yıllar önce maybeline sponsorluğunda amerika'ya gidip adrina lima ile tanıştığında da makyajını alp kavasoğlu yapmıştı. o kadar şaşırmıştım ki. böyle bir durumda makyajını kendisinin yapması gerekir. makyaj markası infuluencer'ı isen bunun normali budur. o zaman anlamıştım bu kız allah'ın yürü ya kulum dediği kişi diye. yahu bu kız yves rocher reklamını berbat diksiyonu ile seslendirdi. reklamında oynattınız, bari reklam seslendirmesini yaptırmasaydınız.
  • buraya nasıl yazmamışım hayret ettim. “bedava mezar bulsa girecek” lafı ilk bu kız için söylenmiş bence. ay bir de durup durup “itülüyüm ben heheyyy gerekirse gider çalışırm” tripleri beni benden alıyor. hayır madem itülü olmaktan bu kadar gurur duyuyorsun git çalış cansucum. git mesleğini yap. yalvarmıyoruz sana içi boş içeriklerini üretmeye devam et diye. zaten videolarda da haldır huldur konuşuyorsun. ne dediğin ne yaptığın anlaşılmıyor. başlarda -duygu ile hala görüştüğün zamanlarda- seni severdim. çünkü o zamanlar üniversiteli genç havan vardı. ortamın güzeldi ve izlerken bu kadar batmıyordu gözüme kaba saba davranışların. kaç yaşına geldin artık girip çıktığın ortamlar da belli hiç değilse git diksiyon dersi al da konuşmanı düzelt bari. ha bu arada 2 senedir de videolarını izlemiyorum. çünkü artık eğlenceli değilsin dümdüz kaba bir insansın. o güzellik kategorisinde gelen hiçbir ürünü haketmiyorsun. çünkü daha makyaj yapmayı, cilt bakımı yapmayı bilmiyorsun. başlarda giyimin de güzeldi çünkü yaşın küçüktü ama artık o da hoş gözükmüyor. çünkü, üzerine rastgele bir şeyler geçirmişsin gibi duruyor. o sürekli sevgilinle birlikte alttan alttan laf sokup sinsi sinsi güldüğünüz duygu özaslan’a sen bir hayat borçlusun cansu. zaten en çok da bu zoruna gidiyor değil mi? o tutmasaydı elinden biraz zor tutunurdun youtubeda. git duygu’nun ayağını öp, karşısında diz çöküp tapın. şu an sahip olduğun her şeyi ona borçlusun. hatta vlogger bff takımını bile ona borçlusun. duygu’nun “ayyy üniversite mezunu değiiiiil” diye iğrenç iğrenç dedikodusunu yaptığını da herkes biliyor. sana şunu söyleyeyim itü’de abuk subuk bir bölüm okuyup millete nispet yapabilecek bir durumda değilsin. bu arada sen daha oy bile kullanmayan bir insansın. vatandaşlık bilincin dahi yok. bunun yerine amerika’da gezmeyi tercih ediyorsun. bu yüzden senin benim gözümde çöp kadar değerin yok. seni anca 13 yaşındaki mini mini takipçilerin pohpohlar. aklı başında hiçbir insan da sevimli ve hoş bulmaz. hadi tatlım byeee!
hesabın var mı? giriş yap