• habertürk tv'nin gece bültenlerini sunan spiker. biraz baygın gözüküyor ekranda lakin potansiyel iyi. yıldızı parlasın.
  • bayrampasa anadolu lisesi ve itu maden muh. mezunu. vildan atasever teyzesiydi galiba, lise mezuniyet torenine beraber geldiklerini hatirliyorum.
  • haber türk ün geceme güneş olan spikeri. lakin güzel olmasının yanı sıra ekranda rahat tavrıyla da ilerleyen zamanlarda daha başarılı programlara imza atacağı kanısındayım. haberlerin başını sürekli kaçırdığım için tam 1 hafta ismini öğrenemediğim hatun kişi.
  • sempatik bi guzelligi var.yuzunde hep bi gulumseme var gibi. ses tonu da oldukca guzel. olmus bu.
  • yaklaşık bir aydır haber türk'te gün başlıyor'u sunuyor. gazeteleri okurken sürekli hata yapıyor bir de ellerini çok fazla hareket ettiriyor yine de fena değil iyi olacak gibi.
  • açıkcası çok güzel buluyorum kendiisini. hele de tuğba dural'la kıyaslanamaz bile. henüz pek popüler olmadı sözlükte ama yakın zamanda hayran sayısı artacaktır. dudaklar, gözler filan bariz güzel yahu, açıkcası hiç düşünmem varırım kendisine. cansu'cum beni al.

https://twitter.com/cansucananozgen
  • ece üner'in show tv ye geçişinden sonra daha sık ve daha doğru zamanda görünmeye başladı ekranlarda. cansu'cum al artık beni. biraz saçını dolgunlaştırsan ya da hacimli görünüm kazandırsan nasıl olur merak ediyorum. siyah ççok yakışıyor böyle devam. kaşlar konusunda kararsızım biraz inceltmeyi deneyebilirsin. gerçi bu halinle de varırım sana ben. kaçır beni cansu. sakinliğine bayılıyorum.
  • tv'de her izlediğimde hakkında entry yazasım geliyor.yaşından büyük gösteriyor ama siiyah da maşallah çok yakışıyor kendisine. cansu'cum beni al.
  • canımın canan'ı diyomuş kardeşi kendisine. gozlerine hastayım. ne zaman alcan beni cansu'cum bak yaşım geçecek yakında.
  • ne yapıp edip tartıışma programlarında da görünmesi gerek. bu ekranlar ne güzel spiikerler gördü. sadece haber sunmak yeterli değil. mesela didem arslan'ın bir tarzı var mesela pelin çift'in bir tarzı var cansu da kendine uygun bir tarz bulmalı. yoksa defne samyeli gibi julide ateş gibi bir dönem sonra gözden düşer. tartışma programları vs sunmak için de daha çok okumalı. bu işler öyle tivitırda kendiine müzik göndermekle olmuyor.ayrııcana kendiisine kızgınım, beni kaale almıyor hiç tivitırda.
hesabın var mı? giriş yap