şükela:  tümü | bugün
  • kendi tanımıyla "youtube videoları çeken birisi."
    bana göreyse "ütopik bir minnoş."
    bir insan hem güzel hem tatlı hem neşeli hem cool hem de bu kadar başarılı olmamalı. sayesinde çok güzel filmler, şarkılar, kitaplar keşfettim. yalnız etrafın makyaj vloggerı kaynamasından sanırım, kendisinin daha çok diğer alanlardaki videolarını beğeniyorum.
    literatüre kazandırdığı "cansu dengey manikürü" tırnaklarımla entryme son verirken dali ve suşiye bol öpücüklerimi yolluyorum.
  • cok takipci degilim ama simdiye kadar denk geldigim youtuberlardan en sevimlisi. dogal, sade, komik, zevk sahibi. boyle sen ben gibi bir kizimiz. kalpler kendisine.
  • grup şurupta en yapmacık olmayan kişi.
    cok doğal cok tatlı.
  • çok doğalmış gibi görünmek için üstün çaba harcayan yapmacık kişi. duygu özaslan ve cansu akın gibi diğer ezikleri kendine model almış. bu arkadaşlar her daim tatlış iltifatlarla övülmek isterler. minicik bir eleştiride bile yorumları siler, takipçilerini engellerler. olumsuz en küçük bir eleştiriyi kaldıramamak senin mesleğini yapan insan için ezikliktir. işin ironik kısmı dove ve tog işbirliğinde yapılan özgüven eğitimlerinin yüzü olmaları. özgüven sizde ne arar la? önce o pembiş tatlı dünyanızdan çıkıp olumsuz eleştirilerle başetmeyi öğrenin.

bak dikkat edersen, arkandan atlı kovalar gibi hebele hübele hızlı konuşmandan ve koca poponu gözümüze sokup sokup sonra insanlar biraz zayıflasan mı acaba dediğinde ağlaya zırlaya hönkürmenden falan bahsetmedim.
  • gayet dengeli hatundur. dengeli beslenir.
  • son derece doğal, samimi ve sıcakkanlı bir insandır. onu youtube videolarından değil, gerçek hayatta tanımış biri olarak diyorum.
  • asiri samimiyetsiz ve yapmacik , her seyi bildigini dusunen bunlari dikte etmeye calisan grup surup sayesinde populerligi olusan ozenti youtuber ablamiz.
  • hep kankası cansu akın’a yüklenilmiş ama kendisi de bir mezarcıdır ve oyunu beleş tatile satmıştır. çok sevdiğiniz, samimi ve dengeli beslenen cansu dengey, en temel vatandaşlık görevini bile yerine getirmeyecek. yazıklar olsun bu ülkede kazandığınız her kuruşa. midemi bulandırıyorsun.
  • kendisine sosyal medyadan yapılan baskılar sonucu paraya kıyıp uçak bileti alarak bugün istanbul'a dönecek youtuber.

prim için, takipçi kaybetmemek için yapmayacağınız şey yok be. samimiyetsizler sizi. bu saatten, bunca tepkiden, bu kadar takipten çıkmadan sonra ışınlanmayı icat edip dönsen neye yarar sayın dengey?

oy kullanmak için değil tepkilerden yıldığın, takipçi kaybetmek istemediğin için o bileti aldığını anlamayacak kadar andavallar takip eder, izler ancak seni bu saatten sonra. boşuna harcamışsın paracıklarını.
  • bunu buraya yazıyorum ki cansu hanım kendi o küçük tarihinde koca bir kara leke olarak kalsın ve hiç unutulmasın.

24 haziran seçimlerinin tarihi çok önceden belli olmasına rağmen hiçbir şekilde oyunu ve geleceğimizi önemsemeden amerikaya gitmiş, amerikaya gitmesi/kalması bu kadar elzem ise de her ota boka o kadar para verebilen biri olarak oy kullanmak üzere iki günlüğüne paraya kıyıp gelmeyi hiç düşünmemiş-düşünse hem önceden bangır bangır söylerdi hem de amerikada 15 gün kadar kalacağız demezdi- bunu da böyle yazıyorum ki sonradan çeşitli şekillerde kıvırmaya çalışmasınlar.

her neyse sonuç olarak kendi yaşadıkları sponsor hayatlarında ülkenin nereye gittiğini, alım gücümüzün nasıl düştüğünü özgürlüklerimizin ne hale geldiğini gelişmiş ülkelerin gençlerinden ne kadar uzak hayat standartlarımızın olduğunu anlamamış olması çok normal. ama yeter ülkenin en önemli seçiminde bizim geleceğimizi bu kadar kolay yok sayamazsınız. tipe bak ya bir de tepkiler görünce hemen bilet almış istanbula geliyormuş. oy kullanmaya. yesinler senin o oyunu. ha iyi olmuştur o ayrı ama bittin sen cansu dengey gözümde, umarım şu samimiyetsizliğini takipçi gitmesin aman aman diye aldığın şu son dakika kararının sahteliğini aklı çalışan herkes görür de sizin gibileri de izleyen anca aptal saptal bir kitle kalır geriye. takip eden izleyen herkesin protesto etmesi gereken kişidir. tepkiler üzerine son dakikada uçak bileti alması ise hiçbir şekilde sorumsuzluğunun üzerini kapatmamalıdır. şimdi bir de üzgün suratlı bir video da çeker bunlar, neden seçim günü amerikaya gittik diye. diğer türleri için (bkz: polina chursanova)(bkz: cansu akın) bu tipler konuşmaya gelince de nasıl konuşur durur he bir de o var