şükela:  tümü | bugün
  • ince uzun bedeni, küçük memeleri ile avrupaya ve dahi fransız kadınlarına yakınsarken, hafif çekik kahverengi gözleri, koyu kahve saçları, esmerligiyle türk kadını karakteristiginde. bu birleşime ingiliz kraliyet ailesi üyesi tadında aura, asalet eklenince enternasyonal bir seksapel ortaya çıkmış. vasat eglendirmez, elit beylerin tercihidir. haha.
  • geçen gün bi sahnede kanuniye şiir okuyodu.
    şiiri okurken heyecandan tükrüğünü yutmayı unutunca ağzının kenarlarında beyaz baloncuklar oluştu.
    şiirin sonuna doğru baloncuklar epey koyulaştı; macun gibi oldular.
    şiirin bitiminde halit ergenç, öpmek için dudaklarına doğru hamle yaptı.
    sonunda baloncukları görmüş olacak ki hemen hızlı bir manevrayla işi sarılmayla kotardı.
  • çok garip bir aurası var.

korkunç bir güzelliği yok. öyle inanılmaz vücut hatları olan aşırı dikkat çekici, sexy bir kadın da değil. garip bir kadın. nerede denk gelirsem geleyim, fotoğrafı, videosu oynadığı bir yapım hiç fark etmiyor. bir süre bakma ihtiyacı hissediyorum. öyle hemen geçemiyorum. inanılmaz bir asaleti var. bir de korkunç bir yanı, insana her istediğini yaptırabilir gibi duruyor.

kötüyü oynarken bile asil duruyor. bu korkutucu bir özellik bence.
  • kendisine benzeyen insanların olması gayet doğal olan siyah saçlı beyaz tenli seksi kadın bu.

örnek vermek gerekirse; dikkatli bakınca değil de, (dikkaktli derken böyle 2 saniye falan) böyle ani bir refleks ile bakıp çekince ben de leonardo di caprio'ya benziyorum mesela. ama herkes göremiyor bu benzerliği reflekslerinizin çok kuvvetli olması, yeterli hızda bakıp çekebilme kabiliyetine sahip olması gerekli. tek şartım bu.
  • önce, "cansu dere gibi kadın aldatılır mı be?" diyorum.
    peşinden, "üstüne bir de çocuk mu yapacak başka kadından" diyorum.
    en sonunda da, "cem yılmaz aynısını yapmıştı ya zaten, kadın resmen kendi hayatını oynuyor" diyerek bitiriyorum kendi kendime olan muhabbetimi.
  • oldum olası bu kadını michael jackson a benzetiyorum.burayı okuyorsa hakaret amaçlı değil bu yazı,gerçekten benzetiyorum.
  • onun o cool halini beğeniyorum, cool olmak için de uğraşmıyor, yaratılışı öyle.
    soğuk ve mesafeli görünümünün ardında merhametli, iyi niyetli ve dürüst bir insan yattığını düşünüyorum.
  • cihangirde alman hastanesinde muayene olmuşmuş...
    ardından aldığı ilacı dahi yazıyormuş birileri bu kadın hakkında..

e iyi de..
    muhtemelen alış veriş yaptığı eczanede ya da hastanede ya da bilmemnerde çalışıyosun diye, senin gelip, bu özel bilgisini ifşa etmen bu kadının.. ne kadar doğru güzel kardeşim demezler mi..

içinize işlemiş kepaze bi paparazzicilik..
    bi de sorsak, aman hep televole kültürü hep bişi.. tivi izlemiyorum ben .. falan da dersiniz utanmadan haa...

ne büyük terbiyesizlik ya..