şükela:  tümü | bugün
  • ne yiyip içiyor ne işlem yaptırıyor ki acaba da bu kadar genç kalabiliyor? bu konuda o kadar övülen defne samyeli filan yanında solda sıfır kalır, bir estetik müdahale varsa bile aşırı doğal olmuş, doktoru kim acaba?
  • gone girl'in tr versiyonu çekilse başrole yakışacak kadın.
  • bir insan ne kadar güzel bakabiliyorsa o kadar güzel bakıyor. keşke seninle arkadaş olabilseydik cansu.

çok popüler insanlarla birliktelik yaşamasına rağmen, özel hayatını hiçbir zaman magazine karıştırmamaya çalışmıştır. polemiklere girmemiştir. geçmişte şu kadını üzen erkek arkadaşlarına da yazacak hiçbir şey bulamıyorum.
  • yine dupduru güzelliğiyle gecemize arz-ı endam etmektedir.

şu hayatta tepeden tırnağa yalamak istediğim tek kadın yemin ediyorum. ama öyle böyle yalamak değil. hiçbir vücut kıvrımını, hiçbir bölgeyi, hiçbir geçiş yerini atlamadan hücrelerindeki nükleotitlerine kadar öpmek istiyorum.

bu bir sapıklık değil. yoo beyler yoo asla katiyen kabul etmiyorum. bu bir hayranlığın dışavurumu sadece. tapıyorum tanrıçaya.

tanrıçama.
  • çok farklı ve güzel bir kadın bana göre. hatta türkiye de hem güzellik hem de oyunculuk anlamında(tabi kendi klasmanında) en beğendiğim isimlerinden biri. bir kere çok duru bir yüzü var. o burnun kalkıklığı, dudaklarının bir bebeğinkini andıran kıvrımları,pürüzsüz teni(o yaşa rağmen harika), o mesafeli ama oldukça karizmatik ve asil duruşu gerçekten cansu dere yi bambaşka bir yere koyuyor benim gözümde. ve nedense çok güzel bir kalbi olduğunu düşünüyorum.
    ha bir de proje seçimleri çok isabetli. başarı potansiyelli işleri kokusundan tanıyor kendileri.ezel, annem, şahsiyet, sadakatsiz... e kadın güzel olduğu kadar akıllı da demek.daha ne olsun?
  • (bkz: ezel) dizisinde canlandırdığı eyşan atay / eyşan tezcan karakteriyle türk dizilerinde son yıllarda görülen en başarılı aktris performansını canlandıran oyuncu... eyşan çok zor bir karakter, bu dizide çoğu karakteri oynamak zor zaten ama eyşan ekstra zor. türk dizilerinde gördüğümüz kadınlar genelde önemli bir rolü olmayan, pek de bir derinliği olmayan karakterler ne yazık ki. sürekli kocasının/sevgilisinin peşinde olan, özgür karakter olamayan, genelde otomatik tepkiler veren tipler... eyşan ise bunların aksine, zaten bu kadar detaylı bir karakter yazmak zor bir iş ve bunu yaptıkları için senaristler tebriği hak ediyor, zaten (bkz: ezel) bir aksiyon dizisi olmaktan ziyade, karakterlerin hikayesi olarak izlenirse daha iyi olur diye düşünüyorum.

senaristlerin övgüyü hak ettikleri kısımlardaki oyunculuğu dışarıda bıraksak bile cansu dere inanılmaz bir iş yapmıştır. bu kadar fazla duygu değişimi olan bir karakteri, benim gözümde bir kez bile hata yapmadan canlandırmıştır. bazen nefret ettiren, bazen kendisine acıtan, bazen kendisine hayran bıraktıran bir karakter oldu. bazen tek sahnede bile iki-üç kez farklı duygular yaşadı ve yaşattı. izlerken çok gerçek duygular oluşturdu, bazen kalkıp yüzüne tükürmek, bazen tokat atmak * istedim. bazen küstah denecek kadar ukala bakışları, bazen üstten bakması, bazen tüm sevgisini hissettirmesi... bir de 10 bölüm falan değil, hem dizi süresi uzun, hem de 70 bölüm boyunca bunu yaptı. eminim ki daha kısa bir dizi olsa daha etkileyici olabilirdi.
  • gecen hafta kacirdigim bolumu az once izledim. final sahnesinde ne oynamissin be kadin.

harikasin eyşan. yürüyedur !
  • eysan haline hasta oldugum cok sik karizmatik hatundur

yeni omeri ben olurdum kesin:)
  • gözümde hala eyşan'dır.