• (bkz: hayır)
  • olmayan benzerlik. cansu dere aşırı güzel bir kadın olmasına rağmen, benzerlik var diyen melisa sözen'e hakaret etmektedir. melisa sözen insan değil o açıdan, ne benzerliği. *
  • aynı zamanda başarılı olan bir oyuncu ile oyuncu bile olamayan ex-manken arasında kurulmak istenen saçma benzerlik.
  • üstelik ikisi de türk olduğu halde ve onlarca dizide, filmde karşımıza çıktığı halde lütfen bu benzerliği sadece benim fark etmediğimi söylesin biri bana.

yıllardır beni hayretlere gark eden benzerliktir.

ulan cansu dere'yi dün bandırma'da gördüm, bir dizi çekimi için gelmiş ve görür görmez "hassiktir cansu dere lan" dedim. karşıdan karşıya geçiyordu, yanımıyorsam uzun beyaz bir hırka giymiş ve üşüyordu. göz göze geldik. yakından görünce çok tatlı bir kadın olduğunu bir kez daha anladım.

velhasıl kelam, sonra yürümeye devam ettim ve yine aklıma o kuşku düşüverdi birden. "ya gördüğüm melisa sözen idiyse?" hemen açtım interneti ve dizi çekimine gelenin cansu dere olduğunu gördüm ve ilk tahminimde yanılmadığımı fark ettim. fakat sonradan aklıma düşen şüphe de beni bu başlığı açmaya itti.

gerçekten benzemiyorlar mı sözlük? lütfen benziyorlar deyin. :(

cansu dere
    melisa sözen

cansu dere
    melisa sözen

cansu dere
    melisa sözen

cansu dere
    melisa sözen
  • soğuk duruşları, itici bakışları dışında bir benzerlikleri yok. cansu dere güzel bir kadın, ağzı burnu düzgün, melisa sözen ise güzel değil sıradan bir türk kadını.
  • ne alakası var ??
  • (bkz: şıp demiş burnundan düşmüş) bunlar hep doktora görünmemekten.
hesabın var mı? giriş yap