şükela:  tümü | bugün
  • viyana'da ün yapmis milli ayyaşımız.
  • zincirli bir kotum vardi lise yillarinda. zinciri issirarak(?) tamir etmeye calisirken disinin ucunu kirdiydi. saf.

böyle kemikli ince uzun parmaklari vardi. eski püskü paslanmis yüzükler takardi. ama yakisirdi lan.

sarhosken hafif şaşı bakardi sanki. cok hafif ama. sadece ben bilirdim bunu, o kadar hafif. böyle deli manyak siritirdi, aha derdim simdi buldu bu kafayi.

hayal miydi, rüya miydi o yasadigimiz zaman, hic anlamadim ki.
  • bir kaç gündür kayıp olan, ve kanal kenarında üzerinde sadece iç çamaşırlarıyla cesedi bulunmuş kişi. rezalet, kaypak, şerefsiz insanoğlunun yeni kurbanı..

kaynak
  • cinsel istismara ugradiktan sonra oldurulup dereye atilan genc kiz. bir kurban daha...

http://www.diken.com.tr/…ktan-sonra-dereye-atilmis/
  • bu yıl öldürülen 143. kadın.

ramazan ayı, nefis terbiyesi felan diyoruz ya. bu ülkeden umut yok artık, kabul edelim bunu. ne ramazan ayları, ne dualar, ne iyi insanlar bu topraklarda ki pisliği örtemeyecek. allah hepimizin belasını versin de kurtulalım artık bu azaptan.
  • ne olacak bu ülke, nasıl koruyacağız kadınları?

nereye gidiyor lan bu ülke dedirten, iç yakan, sinir bozan, üzen berbat olay.

ne desek boş.
  • kadın hayatı erkeklerin bel altına bağlı, tecavüz et, öldür, tecavüze yelten öldür, seni istemesin öldür. bu ülkede bir sigara parasına fuhuş yapan kadın varken bu nasıl bir vicdan nasıl bir sapıklık nasıl bir ego tatmini aklım almıyor. sokakta yürürken sürekli dönüp arkama bakmaktan, boş dolmuşa binmekten korkar oldum.
  • sadece kadın bedenine sahip olduğu için öldürülen insan... başka bir canlı türü de olabilirdi, dişi eşek, dişi köpek, at, kedi, kaz, tavuk... kadınlık organı olan herhangi bir cins de olabilirdi ölü ya da diri olması sorun değil. yeni nesil kelimelerle yazacak olursam ölüsünün de dirisinin de gideri var erkekler arasında...

kanım donmadı, şaşırmadım... hiç önemli değil ülkenin doğusu ya da batısı kafa aynı kafa olduktan sonra...
    cinselliğin ve çıplak bedenlerin yükselen payda olmaya devam ettiği ve yine tam karşıt yönde dini baskının gitgide arttığı bir coğrafyada kendi halinde kendi başına takılan, yanında 'sahibi olmayan' dişil cinsel organa sahip bir varlık gördüğünde aklına ilk ne gelir sanıyorsunuz?
    kadın hayır dese de evettir, evet dese de evettir önermesi eşliğinde büyütülen annelerinin paşaları, biricik 'oğlan' çocukları öyle bir erk sahibi olma gazıyla büyütülürler ki geleceğin dünyayı kurtaran adamı aday adaylığına bile soyunabilirler.

daha çok kimlikli, kimliksiz ölüm göreceğiz; medya, siyasetçiler ve başta dini olmak üzere diğer unsurlar kadını ikinci sınıf vatandaş olarak görüp bedenine ve varlığına müdahale etmeyi hak bildikçe, daha çok cansu'lar ya da ismini bilmediğimiz kardeşlerimizi sayacak anıt sayaç...
  • maalesef (bkz: türkiye de kadın olmak)
  • verecekleri ifade nefislerine yenildikleri yönünde olacaktır. hukuk işletmeye falan gerek yok amk. orospu çocukları.