• viyana'da ün yapmis milli ayyaşımız.
  • zincirli bir kotum vardi lise yillarinda. zinciri issirarak(?) tamir etmeye calisirken disinin ucunu kirdiydi. saf.

böyle kemikli ince uzun parmaklari vardi. eski püskü paslanmis yüzükler takardi. ama yakisirdi lan.

sarhosken hafif şaşı bakardi sanki. cok hafif ama. sadece ben bilirdim bunu, o kadar hafif. böyle deli manyak siritirdi, aha derdim simdi buldu bu kafayi.

hayal miydi, rüya miydi o yasadigimiz zaman, hic anlamadim ki.
  • cinsel istismara ugradiktan sonra oldurulup dereye atilan genc kiz. bir kurban daha...

http://www.diken.com.tr/…ktan-sonra-dereye-atilmis/
  • bu yıl öldürülen 143. kadın.

ramazan ayı, nefis terbiyesi felan diyoruz ya. bu ülkeden umut yok artık, kabul edelim bunu. ne ramazan ayları, ne dualar, ne iyi insanlar bu topraklarda ki pisliği örtemeyecek. allah hepimizin belasını versin de kurtulalım artık bu azaptan.
  • ne olacak bu ülke, nasıl koruyacağız kadınları?

nereye gidiyor lan bu ülke dedirten, iç yakan, sinir bozan, üzen berbat olay.

ne desek boş.
  • kadın hayatı erkeklerin bel altına bağlı, tecavüz et, öldür, tecavüze yelten öldür, seni istemesin öldür. bu ülkede bir sigara parasına fuhuş yapan kadın varken bu nasıl bir vicdan nasıl bir sapıklık nasıl bir ego tatmini aklım almıyor. sokakta yürürken sürekli dönüp arkama bakmaktan, boş dolmuşa binmekten korkar oldum.
  • maalesef (bkz: türkiye de kadın olmak)
  • bana her seferinde şu klasik " turkiye'den siktirolup gitmek" sözünü söyleten bir hadise daha. nasil bir memleketse millet baklavayi avuclar, genc kizlari öldürür, tecavüz eder. bok içinde yaşıyoruz resmen.
  • mîdem bulanıyor artık bu ülkeden... yeter yâhû, yeter!
  • ölümüyle nedense son bir iki gündür hortlayan türk kızı başlığını hatırlatan genç kadın.
    yazık günah, insan kızgınlıktan yılıyor, içi kararıyor.
    yeter artık ya...
hesabın var mı? giriş yap