şükela:  tümü | bugün
 • adana'da faaliyet gösteren, orjinal tasarımları da işçiliği de çok kaliteli olan ve güzel sanatlar fakültesinde okuyan bir dövme sanatçısı.

  faceebook sayfası şurada, instagram hesabı ise burada. instagram hesabı facebook'a kıyasla çok daha aktif.

  son 2 yıl içindeki tüm dövmelerimi ona yaptırdım, daha önce 4 farklı sanatçıya da gitmiştim ve cansu'dan gerçekten çok memnunum.

  size farklı tarzlardan bazı çalışmalarını göstermek istiyorum, benim dövmelerimden biri de bunların arasında. kendisi aynı zamanda kaş ve kalıcı makyaj çalışmaları da yapıyor.

  * kendi tasarımı, yeni çalışmalarından 1
  * dotwork 2
  * trash polka, kişiye özel tasarım 3
  * son dönem favorilerimden, portre 4
  * minimal, suluboya 5
  * kendi tasarımı, suluboya/dotwork 6
  * van gogh, starry night 7
  * bob marley, portre 8
 • ilk ve tek * dövmemi yapan dövme sanatçısıdır.

  eli düzgündür (zaten yaptıklarına bakınca anlarsınız), ilgilidir, samimidir. benim dövmem öyle çok büyük bir dövme değil ama yaptıralı 1 yılı aşkın zaman olmasına rağmen rötuş için gitmedim, gerek kalmadı. adana'da dövme yaptıracak yer arıyorsanız önerimdir. pişman olmazsınız.

  ayrıca hinata adında duman rengi bir kedisi var. *
 • kendisine dövme yaptıracaklar bir kez daha düşünsün. sözde 20 günde 2 seans olacak çalışmayı kendi kafasına göre erteleye erteleye 3 ay içinde bitiremedi. 2 ay içinde 2 seans yaptı yalnız çalışma bitmedi. ilk görüşmelerde samimi gelir. sadece isim yapmış overrated'in tanımı kendisi. ederinden fazla fiyat vermenin yanında karşındakini rencide ederek haklı olduğunu sanır.
  abisi bundan kat ve kat daha iyidir. bu arkadaşa yaptıracağınıza gidin çakmak plazada yaptırın daha az pişman olursunuz.
 • çok güzel kadın. yetenekli de ancak fiyat / performans değerlendirmesi yapınca biraz overrated kalıyor. aynı fiyatlara istanbul'da çok daha iyi dövmecilere giderek fazlasını yaptırabilirsiniz. belki adana'da kaliteli dövmeci yelpazesi daha kısıtlı diye yüksek fiyata dövme yapıyordur ancak istanbul görmüş birisi tüm pr çalışmasına rağmen o fiyatlara dövme yaptırmaz.