şükela:  tümü | bugün
  • her şeye bir kulp takma havasından öte kadınlara dair bu garip bir alışkanlığın gerçek niyetinin merak edildiği sorundur.

erkekler de zamanında bu tip çanta taşıyorlardı ama hiç meme arasına sokmuyorlardı.

hayır direkt olarak '' aha bizim mememiz var '' diyorlar denilmesi yanlış tamam ama neden o zaman?

senin hiç karşı taraf ne der diye tahrik olur yahu olmaz diye bir düşünce yok mu be kadın ?

peki yok, belki de desinler diye yapıyorsun o da tamam, ama ya bu iş ileri gider de laf atılırsa bu da hoşuna gidecek mi ?

erkek olmak bazen çok zor. hele birde iri ve dik memeli bir kadın bunu yapmışsa oldukça zorlaşıyor.

şimdi ben bir erkek olarak yarın kotumdan penisim belli olacak şekilde ara sıkıştırsam sizler de beni bu halde minübüste, otobüste, ya da sokakta görseniz ne diyeceksiniz? hoşunuza gidecek mi? bence hayır.

hatta imdat sapık diye bağırırsınız bile. ama biz bunu yapmıyoruz işte.

evet ya, aslında neden böyle tahrik eden kadınlara imdat sapık var muamelesi yapmıyoruz ki?

onlar bize acıyor mu? yok, biz neden acıyoruz. bence bizim abazanlık salaklığımızdan hepsi.

gerçeği görüp biraz abazanlıktan çıksak var ya kadınlar bu kadar açık seçik tahrikçi ve serbest olamaz.
  • valla ben hep götüme soktuğum için sıkıntı yok. zaten memem de yok.
  • biraz spor yapsan sen de yapabilirsin genç...
  • memesinin üstüne geldiği zaman memesini acıtması mümkün olacağından memesinin acımaması için çanta askısını meme arasına sokuyordur.

başlığı açan bolca meme okusun da abazanlığı biraz azalsın diye bu kadar çok meme yazdım. yoksa yapılması gereken tanım şudur:

memesinin acımasını engellemek.
  • o zaman cüzdanı göt cebine sokan erkeğin amacı nedir delikanlı diye sordurtan başlık.
  • tek omuza astığın zaman memeler küsüyor kardeş.
  • yakası açık ya da dökümlü bir şey giydiklerinde frikik vermemek için yakayı sabitlemekten başka bir amacı yoktur. çanta o şekilde geçirildiğinde yakanın açılması engellenmiş olur,

demek isterdim, ancak üzgünüm.

asıl amaçlarımızı sıralayayım şimdi:

- "bakın memelerim var" demek
    - "nasıl da dik ve iriler" demek
    - "yoksa sen hala görmedin mi, gördüysen neden laf atmadın ki" demek
    - "birileri laf atsın da bugünlük özgüvenimizi de toplayalım"demek
    - "bende de biraz hafif meşreplik var, seni ayartsam ne güzel olur" demek
    - kısacası, "dünyaya gelişimden tut, çantamın ipini neremden geçirdiğime kadar her şey aslında siz erkekleri tahrik etmek amacıyla" demek.

başlığı açan kişi gerçek niyetlerimizi iyi anlamış, aferin.