şükela:  tümü | bugün
  • dudağı çatlıyor olabilir. idiot değilseniz eğer kendisini anlamanız çok basit aslında.
  • roaccutane kullanıyordur.
  • b 12 vitamini eksikliği çekiyor olabilir. burnu tıkalı olduğu için ağzından nefes alıyor olabilir. tüm bunlar yüzünden dudakları çatlıyor olabilir. blistex kullanıyor olabilir ve kendisine ibne diyenler için blistexini farklı amaçlarla kullanma planları yapıyor olabilir.
  • niveanın mavi olanı en birinci tercihidir; kırmızı dudağı boyuyor zira. ayazı pis bi yerde askerlik yapmışsanız idealdir, hatta vazgeçilmezdir.
  • bunu yapan 99 erkek tanımıştım ben askerde.
    komutanların uyarısıyla poşet poşet dudak nemlendiricisi alınmıştı birliğe. içtimaya çıkmadan önce aynaya bakıp dudaklarını nemlendiren, nemlendirici tutan ellerine birazdan g3 alacak 100 tane vatan evladı. çok ironik ve çilekli bi görüntüydü allahım.
  • blistex falan kullanan bir sürü erkek tanıyorum, gördüm hiç de karizmalarıyla ilgili bir problem varlığını göstermiyorlar ya da eşcinsellik-kötü bir şey olduğundan değil, blistex kullanımı ile alakasız bir şey olduğundan. iğrenç pütür pütür dudaklarla, off helal bana, ne biçim maço erkeğim bee, diye dolanan tipleri de fişlemiş oluyoruz.
    karakter tahlili bile yaparım bundan ben. kişisel bakıma önem vermiyor, bir hafta aynı çorapla da gezer bu; 5-6 tl verip bir dudak bakım kremi alamıyor demek ki pinti; ya da dudak nemlendiricisi deyince çilekli nivea'lardan başka seçenekten haberi yoksa bağnaz, araştırmak, soruşturmak nedir bilmeyen, güncel olaylardan haberi olmayan biri demektir. yaa ya.
  • öpülesi dudaklara sahip erkektir, kim ne derse desin.

ayrıca blistex candır. kullanılması hanımlara da önerilir.
  • tam asansörün durduğu ve asansörün kapısının kalabalık bir ortama açıldığı anda çıkarıp kullanıyor ise; yanındaki kişiyi manalı bakışlara maruz bırakabilecek erkektir...

bu zaten o yolun yolcusu diye düşünüldüğünden midir nedir; nedense, taşıyıp kullanan değil de, yanındaki merakını mucip olmaktadır...
  • anlayamadığım erkek. belki de cildimin kendiliğinden nemli olmasından kaynaklanıyor bu durum, nazar değmesin el kremi bile kullanmam. ha, dudaklar kuruyor, çatlıyor olabilir. bu durumda dudak nemlendiricisi kullanılıyor da olabilir. ama çantada taşımak nedir be? koy çekmecene ofiste, evde de bulunsun bi tane, yetmiyor mu? nasıl bir dudak çatlaması sürekli dudak nemlendiricisi taşımayı gerektirir bilmiyorum.

kadınlığa özenmedir efendim, başka bir şey değil. bakımlı erkekmiş, peh..
  • ne metroseksüeldir ne de eşcinseldir. sadece ve sadece dudağı kuruyordur o kadar. hatta kimisi çantasında ellerine zaman zaman sürmek üzere krem bile taşır. (bkz: o benim) haaa konu erkeklik olursa onda entry yazmayla iddialı olunmuyo tabi. hele yanında lip stick taşımamayla hiç olunmuyo. taşırım abicim. beyin yerine başka bir organ taşımaktan çok daha iyidir.