şükela:  tümü | bugün
  • ağır ibinedir. başka bir izahı olamaz!
  • görüyor ve arttırıyorum: hassiktir!
  • gençler çanta değildir o , çanta olsa duramazsınız. arabasında vardır, o da gayet mantıklı bir harekettir.
  • şu "ibnedir" diyenleri hiç anlamıyorum... yahu gün içinde hiç mi terlemiyorsunuz? her sabah ve akşam duş alsan bile gün içindeki koşuşturmadan vs terlemiyor musun güzel kardeşim? insanları ter kokun ile neden rahatsız edesin? sonra toplu taşımalar ahır gibi kokuyor acaba neden? insanlara saygınız olsun, kendinize saygınız olsun, karşı cinse saygınız olsun. bakımlı olmaktan zarar gelmez... mağarada yaşayıp ayı avlamıyoruz.
  • çantası olup da parfüm taşıması normal ama çanta ne ayak?

(bkz: çanta taşıyan erkek)
  • çantası olmayıp da elinde parfüm taşıyan erkekten iyidir.
  • sorunsuz erkektir. öte yandan şunu da belirtmek lazım... ter kokusunun üzerine parfüm sıkılıp misler gibi olunmaz. o daha da iğrençtir benim gözümde. o zaman ne yapıyoruz? parfüm filan kullanmadan önce temizleniyoruz.

ben mesela hafta arası en az üç gün öğle saatlerinde spor yapıyorum. çantamda hep hafif bir parfüm var. ama bunun yanında sürüyle değişik hijyen malzemesi de var.

terledikten sonra filan ofisimin içindeki özel banyoma girip duş alıyorum, sonra da güzel güzel günüme devam ediyorum.

hafta sonu zaten sorun yok.

terli terli parfüm kullanmayın. en azından bir lavabo filan bulun, azıcık da olsa suyla temizlenin. yanınızda erkekler için pudra (hahaha) taşıyabilirsiniz. bende var. nemi filan büyük ölçüde alıyor. sonra stratejik parfüm kullanımı mümkün. ben bunu kullanıyorum.

bir de, saçlarınız filan ıslanacak şekilde terlediyseniz, kuru şampuan kullanın. bunu böyle herhangi bir ortamda saçınıza püskürtüp tararsanız, saçınız yeni banyodan çıkmış gibi nefis kokacak ve kuruyacaktır. güzel bir teknoloji.
    bende bu var...

neyse, bugünlük bu kadar ipucu yeter. benim arabamın bagajında böyle "ya spor yaparsam" çantam var. içinde her daim temiz spor giysisi, ayakkabı, temiz günlük giysi ve kozmetik / hijyen ürünleri bulunur. herkese de tavsiye edilir.
  • metrodur. binin gidin istediğiniz yere.
  • çantam yok. fakir olduğum için arabamda yedeğini ^^ taşıyorum.
  • şehir dışına çıkarken çantasında parfüm taşıdığında seferi sayılıp sayılmayacağı merak edilen erkektir. gramaj olarak, başlığı açan hafif ibne'ye biraz ağır gelebilir.