şükela:  tümü | bugün
  • türkiyede düzenlenen dota2 turnuvaları, etkinlikleri canlı olarak izlemek isteyen arkadaşlar için türkiyenin başarılı streamerlarından birisini sizlerle paylaşmak istedim.
    düzenlediği turnuvalar sırasında steam oyunları, dota2 inviteları ve değerli itemlar dağıtan, yıllardır dota oynayan başarılı bir yayıncı arkadaş.

ayrıca sayfası

www.facebook.com/unlostad &

www.own3d.tv/unlost

edit: yakında da türkiyenin ilk büyük ödüllü 2vs2 turnuvasını düzenleyecektir kendisi. merakla bekliyorum.
  • tüğyan özsoy'un biraderi mi acaba dedirten kişilik. aeonshate e de selam bu arada
  • az önce şu videosunu izlediğim arkadaş nekkadar iyi oynayabilir yeaa diyerek play'e bastım adam çok iyi çıktı sözlük. respect!
  • efsane half life oyuncusudur. azıcık oyunu bileni 10dk ekrana bağlar.

armor önemli deyişi ve çığlıkları ile meşhurdur.

bir de genel görüşün aksine bir profesyonel bilgisayar oyuncusu olarak çok sağlam kız ortamı vardır.

nicki unlost tur.
  • an itibariyle geri döndüğünü şu video ile haber veren eski oyuncu (tabii ki hala oyuncu).
    videoda tutuk çıkmış biraz, heyecandan ne diyeceğini şaşırmış eleman :)
    biz de özledik valla, yalan yok.

twitch.tv kanalını da buradan takip edebilirsiniz.

edit: bu arada eğer görürsen buraya yazılanları diye notu sana ekledim, başın sağolsun kardeşim.
  • http://www.twitch.tv/unlostv twitch kanalı açmış. half life oyunu ile tanınmış, kaliteli bir streamer olma yolunda giden güzel insan. yolu açık olsun severek izliyoruz.
  • insan değil bu çocuk. #360derecebazooka
  • hayvanlar gibi half-life oynayan adam.

benim kendisini yeni keşfeden birisi olmam da ayrı bir konu tabi. kendisini biraz araştırdıktan sonra bir streamer olduğunu da keşfettim. galiba kendisinin twitch.tv kanalı şu.

nicknamei de unl0st olsa gerek. ya da unlost.
  • adamı kötüleyen bişey bulamamış millet. ben buldum. boyu kısa*

edit: halflife'ı cok seven ve fena oynamayan biri olarak diyebilirim ki halflife biraz yetenek daha çok zeka oyunudur. counter gibi anormal refleks istemez. atarsin uygun yere bazukayi sıvışırsın köşeye. vurursun deliciyle sonra yere vurup bölgeni değiştirirsin. o yüzden böyle yaratıcı ve zeki bir adam bu oyunda çok iyi. yoksa halflifeta elinde tüfek oldum mu senin benim gibi ateş ediyor amk ne fark var ki :d
  • twitch kanalında ülkenin en başarılı half-life oyuncusu şeklinde bir ibare var. geçenlerde twitch yayınını izlerken dikkatimi çekti. benim bildiğim türkiye'de zamanında çok daha efsane oyuncular vardı bu şekilde adlandırılabilecek, özellikle adrenaline gamer'da. bahsettiğim zamanlar en az 5-6 yıl öncesi gerçi. tabi bunlar bu vatandaşın baya sağlam bir half-life oyuncusu olduğu gerçeğini değiştirmiyor. ben de ag falan öyle oynamama rağmen nickine aşinayım arkadaşın, o dönemlerde iyi oynadığını hatırlıyorum ama dediğim gibi daha başarılı oyuncular vardı. 1-2 yayınını izleyeyim dedim, hep counter-strike global offensive yayınlarına denk geldim. cs go'da baya vasat bir oyuncu, hl'deki oyununun 30%'unu bile oynayamıyor belki. hl çok daha zor ve sağlam bir aim gerektiren bir oyun olmasına rağmen nedense tanıdığım sağlam hl oyuncularının geneli cs'de iyi oyuncular olamıyor. bir istisna xylem vardı, ondan başka isim de hatırlayamadım.