• farklı ülkeler hakkında bilgi sunduğu entry'leri dikkat çeken, yeni bir yazar. hoşgelmiş.
  • kendisi gayet saygili biridir. cok da guzel yazilar yazar.

kendisi inanclidir ve kendi inancinin sadece kendisini bagladigini bilen, insan gibi insan olabilen cok az insandan biridir. bagzilari gibi insanlara tapmaz.
  • ispanyolca hakkındaki enryleri için kendisine teşekkür borçlu olduğum yazar. teşekkürler.

henüz a2 seviyesindeki ispanyolca öğrenme çabamda, yazdıklarının baya yardımı olmuştur bana. bir şeyi gerçekten de öğretecek kadar iyi bilen bir insanın ukalalığına bir miktar katlanmak gerektiğini düşünüyorum. mesela bizim kursta c1 olmuş bi lavuk var, geçenlerde venezuelalı öğretmeninin ispanyolcasını düzeltiyordu. tam tersi olması gerekiyor aslında di mi? ama işte c1 olunca native'den daha iyi bildiğini sanıyor. muazzam.

demem o ki, ilgili başlıkta kendisine karşı sergilenen "yalnız ben daha iyi biliyorum, o öyle değil." tutumunu gereksiz buluyorum. siz daha iyi biliyorsanız, buyrun faydalanalım. tatava yapmayın. bi işe yarayın.
  • bugün tesadüf eseri izlanda ile ilgili entrysine denk geldiğim yazar.
    herhalde sözlük tarihinde sıkılmadan okuduğum en uzun entry oldu.
    sağ olsun var olsun.
  • beni üzen yazar...
  • engin yemek bilgileriyle beni etkilemiş, takip edilesi bir yazar.
  • gerçekten çok yardımsever bir yazar. allah razı olsun. hukuk konusunda çok bilgili.
  • kötü bir dönemimde sorunumu dinleyen, yardımcı olmaya çalışan, destek olan yazar. iyi bir insan. böyle insanların varlığı, dünyanın yükünü bir nebze de olsa azaltıyor. tekrar tekrar teşekkür ederim kendisine.
  • gerçekten çok gıcık ortalamanın altı bir yazar ahahaha şaka şaka çok iyi bir yazardır bence güzel yazar akıcı yazar okutur kendini. ama gıcık olduğu doğru. zekasını başarısını takdir ederim üstelik mütevazıdır da.. yemek zevki güzeldir tavsiye ettiği yerlere gözüm kapalı gittim ve çok memnun kaldım. göz zevki de vardır güzel fotolar anlar yakalar. öyle işte yeter bu kadar şımarmasın
  • (bkz: #66216124)
    yazisinin darisinin fransizca icin olanini kendime diledigim yazar. ispanyolca icin sozlukte yazilmis en iyi ve en ici dolu entrylerden biri kanimca.
hesabın var mı? giriş yap