şükela:  tümü | bugün
  • çapkın bir kadın baştan çapkındır
    sınırlarını bilir ama özgürlük alanını sonuna kadar kullanır
    buna hayran olmayacak
    ve o kadını kabul etmeyecek erkek yoktur
    böyle kadın dekolteyi sever ama freekick vermez

çapkın kadın potansiyeli olan kadındır
    erkeği bilir ki
    onda potansiyel vardır ve kullanmamak sadece onun o anki tercihidir
    ama şartlara bağlı değişebilir
    o zaman erkek daha heyecanlı
    daha dikkatli olur
    ilişkiye ilgisi taze kalır
    çünkü belli belirsiz bir rekabetin soluğu sürekli ensesindedir
    ama ortada somut birşey de yoktur
    üstelik kadın baştan seksapelini gizlemeden gelmiştir
  • capkin kadinlar icin ,capkin erkekler baz alindiginda azinlikta kalmis gibi gorunen gizli kadin toplulugu.
    su ana kadar 500 kadinla birlikte oldum diyen bir erkegin * yattigi 500 kadinin akibeti ve onlarin durumu dusunulurse capkin kadin hakkinda asagi yukari bir nufus hesaplamasinda" oyy aman "denmesi an meselesidir .
    1 erkek 500 kadinla yatiyorsa nerdedir bunca kadin diye sorulabilir. fakat kadinlarin " senden baska kimseyle birlikte olmadim" cumlesi ise kafada diger saglama yollarini kisirlastirir.
  • helal olsun denilecek kadınlardır. saçma toplum klişelerine kendilerini kaptırmamış, erkeklerin kendilerine biçtiği rolü oynamayı reddetmiş kişilerdir ki takdir edilmelidirler bence.
  • çapkınlıkla piçlik arasında ince bir çizgi olduğu gibi çapkınlıkla motorluk arasında da ince bir çizgi vardır. tabi yurdum şartları altında bu çizgi çok çok daha incedir.
  • küçükken ' benim kızım çok çapkındır,a benim çapkın kızım!' şeklinde sevilip övülmemiş olan kadınlardır.nedense toplumda erkeklerin çapkınlığı bazıları için gurur kaynağıyken ,kadın söz konusu olduğunda ayıplanacak bir duruma dönüşür.etrafta bir annenin'benim oğlum çok çapkındır' dediğine çok şahit oluruz ama 'benim kızım çok çapkındır.' diyerek göğsünü kabartan bir tek anne bile göremeyiz.
  • akil celip bir gorunup bir kaybolan kadinlardir.
  • mottosu; ben kalender meşrebim,güzel çirkin aramam, gönlüme bir eğlence isterim olsun, olan kadındır.
  • (bkz: flörtöz)
  • (bkz: şık latife)