şükela:  tümü | bugün
  • anlatması en komik hikayelerin kaynadığı memba...
  • kronik yavşaklığa verilen marjinal isimlerden biri.

doktorlar da boka gaita diyorlar mesela ama bu onun bok olduğu gerçeğini değiştirmiyor..
  • aldatmaya geçirilmeye çalışılan kılıf.
  • zaman zaman başıma bela olabilen durum. özellikle bu gece yakın bir kız arkadaşımın yardımıyla ucundan dönmüş bulunmaktayım, yarın eve nişanlı olarak dönebilirdim. ucuz atlattım sözlük. bir jack daniel's ve çikolata gider bunun üstüne.
  • çapkınlık, genelde erkek deneyimi ve kadını bir ganimet olarak gören, hovardalık kültürünü içinde barındıran bir deyim. kısaca, . ne kadar kadın tavlarsa bir adam, diğer erkeklerin yanında o kadar itibarı artar. bir statüdür ayrıca. "aa, helal olsun adama, ne güzel kadın tavlamış, ya da ne genç", derler. bu değerler duruma göre değişir tabii.
  • erkekler ve kadınlar tarafından farklı amaçlar uğruna edinilen bir karakter özelliğidir.

çapkın erkek çapkınlık yaparak yalnızlığını taçlandırır.

çapkın kadın ise çapkınlık yaparak yalnızlığının yasını tutar.

bu yüzden her çapkınlığın ardından erkek bir artı, kadın ise bir eksi daha atar tahtaya.
  • bir türlü beceremediğim olay. varsa işin erbabı bir kişi bir yardım etsin.
  • çapkınlığın tek katkısı, kadın denilen varlıktan nasibini alamamış insanları vibratör olarak kullanıp egoyu tatmin etmektir. yani başkasının yapamadığını sen yaptın, fındık kadar ruhu olan bir varlığı tav ettiğini öve öve anlattın, yanındaki ibibik olarak gördüğün adama anlatma gereği hissettin, beş para değer biçmediğin insanla kendini tatmin ettin.
  • her erkeğin içinde bir miktar bulunan, üreme içgüdüsünden kaynaklandığını düşündüğüm, kimisinin dışa vurabildiği kimisinin ise bastırdığı duygu.
  • heyecan arayışıdır.
    kendini kanıtlamak için yapılır, yakılan canlar, kırılan onurlar o sırada kafaya takılmaz.
    ancak işin nihayetinde bu kırılan cevizler çok can yakacaktır.