• suyun içine çilek dilimleyip detoks yapan plaza insanlarının kendini doğal hissetme festivali.
    evim kapadokyaya araba ile 45 dakika,ayda 1 kaçamak yapmaya çalışıyorum kapadokyaya,severim o bölgeyi hakikatan çok güzel.gelen misafirlerimden dolayı bölgedeki bir çok otelde kaldım,iyi denilen restoranların tamamında defalarca yemek yedim,sahiplerini,ustalarını tanırım.
    ayrıca türkiyede 20'den fazla festivale katılmışımdır,arabamın köşesinde sürekli çadır bulur fırsat bulunca atarım.
    tüm bunlardan edindiğim 3-5 tecrübem var ise gitmeyin bu festivale. pirim vermeyin.
    1500 liraya bu kadar dandik bir festival olmaz,olamaz.adamlar 3 adet yaprak sarmayı. sadece fiyatı da değil. giden kesim delirtir sizi. "çhok tatlı vorkşaplar vardı" diyen insan kaynaklarındaki pınar hanımı şalvarı ile görmeye tahammül edemiyorsanız gitmeyin,marketlerde,içi koruyucu dolu ama üzerine "doğal" yazılmış ürünler size hitap etmiyorsa gitmeyin.
    adamlar 3 adet yaprak sarmayı ağaç dalının üstünde servis edip kapadokya mutfağını anlatmaya çalışmışlar. yapmayın çocuklar,yapma şükrü..
  • fazla ticari olan festival.
    doğa yürüyüş etkinliğini bile 70 tl'den itelemeye çalışmaları çakallık bile değil.
    amatör eğlendirir, daha ilk etkinlikte patlayacak amatörlükte bir festival olarak görünüyor. umarım yanılırım ve gelenekselleşen bir organizasyon olur.
    konaklama seçeneklerine bile hiç özenilmemiş, millet gelsin başının çaresine baksın diye düşünmüşler herhalde.
  • bana mı çok fantastik geliyor yoksa çok fantastik bişey mi tam algılayamadım... ulkenin haline bakınca, burada değil de amsterdam'da filan olmalı gibi, neyse, bence hepiniz gidin(ama bazılarınız gitmeyin) *

bu sene içinde çok güzel mekanlarda konserler de barındıran organizasyon...
  • iyidir hoştur fakat bir kısmına ayrıca rezervasyon istenilen yani katılımı garanti edemediğin organizasyona 950 tl istemek nedir dedirten festival.
  • ücretsiz yürüyebileceğiniz güvercinlik vadisi, aşk vadisi, zemi vadisi yürüyüşleri için 95 tl talep eden organizasyon. bu yürüşlerden para talep etmeleri gerçekten anlamsız. her isteyenin yürüyebildiği herhangi bir bilet alma zorunluluğu olmayan parkurlar.
  • keriz silkeleme etkinliği.

2 gün git, azıcık müzik dinle, üç beş lokma birşeyler tat, iki spor yap temiz hava al gel. 1 maaşı yatır gel. ne ala memleket. tam pozitiflik iş olmuş.
  • 2018 yılında ramazan bayramına denk getirilmiş festivaldir. kötü olmuş.
  • beni deli edecekler el birliğiyle. en güzel yıllarımı fakülte bahçesinde harcamayı mı hak ediyordum ben gerçekten ya. hangi konsere hangi festivale ne şekilde nasıl para yetiştireceğimi şaşırdım. bakın saat kaç olmuş daha yemek alamadım, lezzetin peşinde diye etkinlik yapıp 190 lira istiyor bunlar da, boğazınıza dizilsin iş ne tadacaksınız 190 liraya arkadaş, ne midenize düşkünmüşünüz ya. uf.
  • bu seneki program ve organizasyonu geçen seneye göre çok daha iyi kotaran festival. dhafer youssef, erik truffaz, ilhan erşahin, şafak öz kütle, mehmet aslan (benim için festivalin sürprizi)'ı dinleme fırsatı vermiştir.

yalnızca şu uygulamadaki haritayı iyileştirmeleri şart. araba yolu diye gösterilen yolun bazı yerlerinde bırak arabayı iki kişinin yanyana yürümesi bile imkansızdı ve etkinlik mekanına ulaşamadığımız için biletimiz yandı ne yazık ki. tabela/ok gibi yönlendirmeler de yapılmalı zira shuttle şoförlerinin bile insanları yanlış yerlerde indirdiği oldu. önümüzdeki yıl bu da çözülürse şahane ötesi olacak.
  • başarısız bir ilk deneme olmuştur. önceden alınan birçok bilet, sırf etkinlik mekanı bulunamadı diye yanmıştır. özellikle ilk gün, uçhisar'ın yokuşunu çıka ine bir hal olduk; herkes birbirini takip ediyor fakat kimse nereye gittiğini bilmiyor. staff'e meditasyon alanı nerede diye sorunca "biz de şu tarafa doğru gidiyoruz bulmaya çalışıyoruz" diyor etkinlik başlayalı 15 dk olmuşken.
    yönlendirmenin eksikliğini ve düzensizliği görmezsek seçilen sanatçılar ve mekan kullanımı çok şukela olmuştur. ah tabii etkinlik öncesi 30 liraya satılan biletlerin etkinlik günü 55 lira olması büyük ayıp olmuş. 4 günlük tatil gerçekten de bir maaşa yaklaşmıştır.
    en başarılı etkinlik ise, levon bağış'ın gurme tadım'ıydı bizim ekip adına. gidilen insanlar güzel, kapadokya güzeldir.
hesabın var mı? giriş yap