• şarkıda alıntılanan şahıs bu mudur bilmem ama işte burada da bir adet cpt. badass mevcut : http://www.captainbadass.tv/
  • şarkıdaki female vocal için: edith frost.
  • radyo eksen'de cok sik calan muhtesem sarki. askin arkadasligin yenilgisiyle mumkun olabildiginden, yiten ikinci sanslardan, huzunden dem vuran* bir sarki.
  • ferahlatici ritmine, adamin feci sekilde nostaljik, aydinlik, ama bi sekilde keyif kacirici olan sesine ragmen, o gitar notalari bi kere insani uzuyor. ve ne kadar bir kabullenis, bir "huzuru buldum ki ben coktan, sesime bak ne kadar rahatim" durumu hissettirilmeye calisilmissa da ben yakaladim, "resistance failed and friendship failed. as lovers we did not fail." yalan bir kendini avutma cumlesinden baska bir sey degil. ya o gitar bi kere insani uzuyor, uzmuyor mu? uzuyor. o ses insanin keyfini bi kaciriyor, bariz kaciriyor. ama yine de bir estetik harikasidir bu sarki iste. oyledir. ben oyle ilan ediyorum.
  • "i am setting your heart on fire
    so when you leave me
    i will burn on in your soul"

"you won't have to think twice if it's love you will know"

aşkın ufkunda bilinmezliğe yelken açan ilk zamanlar, bir pilli bebek konseri, bir telefon uygulaması.

telefonlar konuşalım diye varlar ve ben de seni sevmek için yaratılmışım.

keşke yalnız bunun için sevseydim seni...
  • "you won't have to think twice if it's love, you will know"u sadece organ yetmezliginden olecek kadar cok icen, o kadar icecek kadar uzulen birinin yazabilecegini biliyoruz artik.
  • we get no second chance in this life
    you won't have to think twice if its love
    you will know.

keşke daha önce keşfetseymişim dediğim oldukça güzel bir şarkı.

ömer hayyam'ın "ot değilsin ki yeniden bitesin" cümlesiyle birlikte gaza getirip olmadık işler açabilir insanın başına. gerek yok...
  • bu şarkıyı ilk duyduğumda kafama bi külçe altın düşmüş gibi hissetmiştim.
    garip bişeydir.
    çok alakası olmamasına rağmen yarattığı irkilmeden çağrışımla şöyle de bi bkz vericem: (bkz: haligh haligh a lie haligh)
  • her dinlendiğinde insanın üstünde aynı etkiyi yaratma yetisine sahip bir songs ohia parçasıdır. buğulu sesiyle alıp götürür bi daha da geri getirmez, oralarda kalıverirsiniz benden söylemesi. geri gelmek için (bkz: tigress). *
  • songs ohianin bir sarkisidir.
hesabın var mı? giriş yap