şükela:  tümü | bugün soru sor
  • herhangi bir kamyonun egzozuna ağzınızı dayayıp derin derin nefes aldığınızı düşünün, işte öyle bir şey.
  • halis mulis birinci kalite captain black cigarillo... yok artık, bulmak mümkün değil burada. üretilmiyor sanırım.
    *
  • 8'li paketini pazarlık ede ede 10 liraya alabildiğim efsane cigar. plastik filtreye ben de ayar oldum ama, izmit'te djarum bulamayınca, tercihim black reyiz oldu.
  • bugün akbil doldururken büfede satıldığını gördüğüm ve deneme maksatlı bir dal aldığım, sonra yarısına gelmeden menfezin içine bıraktığım garip şey.

plastik fitre nedir ya, o ne saçma bişeydi öyle. bişey diyorum çünkü bi anlam yükleyemedim kendisine...

1,5 tl'ye yazık oldu*
  • bunun 2 tipi var. bir sigara, iki plastik filtreli puromsu olanı.

yalnız ikincisinde nikotin karbonmonoksit zifir bok püsür (kesin vardır sigaranın içinde) yazmıyor. ne kadar zararlı pek kestiremiyorum.
  • geçen seneye nazaran bu yıl hiçbir yerde bulamadığım cigar. kaçak sigara sayıldığından bulmak çok zor. bazı büfeci abiler şöyle belirtiyor: eğer getirirsem 25tl+ olur. diyorlar. internette karton satış olarak sunuluyor ama güvenemiyorum.
    sesimi duyan dostlar bir yardımcı olursa teşekkürlerimi sunarım.

edit: buldum.
  • tam anlamıyla leş bir cigarillodur. doğru düzgün aroması yok üstüne mide bulantısı yapıyor. kirazlı captain blackten şaşmayın.
  • plastik filtreli puromsu olandan bir arkadaşa deneme amaçlı aldirmiştim duty free'den, tanesi 3 tl ye geliyor, normalde 5 tl falan demekki.

şöyle söyleyeyim, zift içmekten farkı yok bence, leş bişiy, aromalı diye aldık bide, yarısını içip attım.

normalde sigara içmiyorum ama bu aromalı cigarillolardan içmişliğim vardı eskiden.