şükela:  tümü | bugün
 • son derece eglendirici bir platform oyunu
 • en iyi side scrolling (ingiliz köpee olduğumdan öyle yazmadım, güzel bir çevirisini bilmiyorum) oyununlarının arasında ilk 5 e girebilecek süper oyun. felaket zor, şifreleri kullanmadan bitiren görmedim. ha bitirirsin, o zaman da hazinenin tamamını toplayamazsın. o yüzden de kendini sürekli oynatıyor. eğer bitirdiyseniz ve dadı damağınızda kaldıysa şuradan da bir sürü custom level indirebilirsiniz: http://www.kapitanpazur.piasta.pl/en/index.html
 • nostaljik oyun hastası iseniz müthis bir zevkle oynayabileceğiniz 29 mb lık adventure oyunu. kız arkadaşınızı bu oyunun bağımlısı yapabilirseniz multi'den gayet eğlenceli olabilen oyun.
 • teknolojinin son nimetlerinden 1 1 yararlanan günümüzün 3 boyutlu popüler oyunlarına inat son 10 yılda en az 20 defa bitirdigim, verdigim belli 1 aranın sonunda aynı heyecanla yeniden baslayıp yeniden bitirecegimi bildigim mükemmel platform oyunu. gizli yerleri kesfedip hazineleri toplamanın zorlugunun verdigi zevki gectim, her 2 levelın sonunda kahramanımız claw un karsılastıgı zorlu mu zorlu (sirin mi sirin) düsmanlar, tamamlanması gereken 1 harita, toplanması gereken elmaslar kisiyi oyunun kücük yastan itibaren bagımlısı ve ezbercisi haline getiriyor. bu devirde hala platform oyunları oynamaktan zevk alan yüce azınlıga: oynayınız!
 • küçüklüğümü hatırlattığından mıdır bilmiyorum ama bu oyun hep çok tatlı gelmiştir bana.küçükken atlı karıncada kediye binmemin yegane sorumlusu yine bu oyundur.ayrıca oldukça karizma bi kedidir captain claw,küçük bir kız iseniz aşık olabilirsiniz.tshirtü olsa keşke lan.
 • babamın uğruna bağırıp çağırdığı oyundur. tam kadro bütün ev ahalisi heyecanla etrafında bekleşmektedir, baba aramızdaki en iyi oyuncu olduğundan kimse sesini çıkarmıyor tabii bu duruma. her ne kadar o zaman çocuk olsak da "bi bıraksa da oynasam." tarzı düşünceler bile aklımızdan geçmezdi. o derece saygı duyardık. lakin kazığın birine düşüp çakılınca, vay efendim siz konsantrasyonumu bozdunuz oluyordu bir de.

  bizim manık (kedi) uç noktalarda düşecek gibi olduğunda bir "wuoow" sesi çıkarıyordu ya işte o an milletin yüreği ağzına gelirdi. amman düşmeyesin claw! bu çılgınlıkta bir sonraki mertebe olarak, annemce, babamın uyku sırasında bu sesi sayıkladığı rivayet edildi.

  cheat code'un adını bile bilmeden 14.bölümü bitirdik. baya zordu lan. o duvarlara girip çıkan taşlardan atlamak yetenek istiyordu yani. bir kiii üç, bir kii üç şeklinde ritmli ritmli space tuşuna (zıplama) abanan babamın görüntüsü gitmiyor gözümün önünden.

  ha bir de ek olarak küçükken aşıktım kendisine. hastalıklı bir aşktı, o zaman da biliyordum. bu sevdayı öğrenen apartman çocukları taşak geçmişti benimle; ama sonradan öğrendim ki tüm kızlar hastasıymış. ohş.
 • bölüm tasarımları, arkaplandaki hikayesi, renkli grafikleri, muhteşem ses efektleri ve hazineleri ile asla unutulmayan klasikler arasındaki yerini almıştır. monolith'den modern bir devam oyunu beklemek hata mı olur acaba?

  https://www.doksanlar.xyz/2017/10/captain-claw
 • çocukluğumda harika saatler yaşatmış oyun. şimdi oynasam o keyfi alamayacağımı bildiğim için kurup tekrar oynamayı aklımdan zar zor çıkarıyorum.
 • çocukluğumun en güzel oyunlarından biridir. 1997'den beri gözüm gibi bakarım cd'sine, arada çıkarır siler, sever öperim.