• küçük ekran telefonu olana allah sabır versin dedirten oyun. öyle bir ortam var ki, japon televizyonuna düşmüş gibi oluyorsunuz oyuna girince. tövbeler olsun. maç yapması aynı atari zamanları gibi keyifli ama ben daha fazla dayanamayacağım.
  • tam olarak "paytowin" oyunlarından değildir. biraz şanslıysanız oyuna binlerce tl harcayan insanlardan daha iyi bir takım kurabilirsiniz.

oyuna başlamak isteyen ya da tavsiye almak isteyen arkadaşlar yeşillendirebilir.
  • gıcık ama bir o kadar da müthiş oyun. nes oyunlarını sayısız kez oynayanlar için büyük bir nimet. takımımı şöyle paylaşayım, belki ilgi çeker:

https://i.hizliresim.com/vdl3rz.png

edit: üstünden çok sular geçti, bir güncelleme geçeyim dedim. nereden nereye...

toughness *

agility*

skill*
  • muteşem oyun.. tamamen captain tsubasa vol.2 super striker mantığıyla yapılması da zaten apayrı bir güzellik..

yaklaşık 10 gündür başından kalkmadan oynuyorum, bakalım daha ne kadar bu böyle gidecek..
  • gelin şöyle ekşi team kuralım dediğim oyun.

ekşi team adında grup kurup, altında toplanalım. ilerleyen zamanda kendi aramızda da turnuva falan yaparız.
  • atariden bildiğimiz captain tsubasa oyununun mobil versiyonu.
  • mekanik olarak captain tsubasa vol.2 super striker a benzeryen, grind ve gacha sistemine dayali tsubasa oyunu. aktif club arayan arkadaslar mnaki isimli klana gelebilirler. yer yoksa bir mesaj kadar uzaginizdayim :)

sonralardan gelen edit: artik rank 1 oldugumuza gore sadece tecrubeli ve yuksek seviye arkadaslar ile oynuyoruz.
  • pis sarmıştır... inanılmaz keyiflidir. ataride tsubasa 2 yi oynayanlar bunu da oynar ..
  • efsane bir oyun. her maç sanki bir anime bölümü. kesinlikle denenmesi şart. fifa ultimate team’e sokayım. hukuğa siker atar.
  • en son yapılan super dream fest transfer etkinliği sayesinde bıraktığım oyun. 450 db ile toplam (3 transfere 1 free hakkı da dahil) 12×10 transfer yaptım, 1 eski ssr kart dışında hiçbir şey vermedi adamlar. şaka gibi ya. youtube'da izlediğim adamın biri sadece 50 db harcayıp yeni gelen hyuga'yi bulmuş, diğeri 300db ile herşeyi almış, alemin enayisi ben miyim lan? bot falan da kullanmadan oynamaya çalışıyordum bir de... s.kerler yapacağınız oyunu dedim ve sildim, rahatladım.
hesabın var mı? giriş yap