şükela:  tümü | bugün
  • incirli caddesi üzerinde bir pizzacı.
    bu pizzacıdan yemeye başladığımdan beri domino's falan unuttum, çok lezzetli pizzaları var.
    ilk yemeksepeti sayesinde bulmuştum, dükkanı belki 100. siparişten sonra tesadüfen gördüm ve oldukça şaşırdım. küçücük bir dükkan, neredeyse içeride oturacak şey yok ama adamlar pizzanın şifresini çözmüş.
  • la mafia istanbul'un en iyi pizzalarından birisidir. ince hamur, mozeralla, biftek, soğan, bearnaise sos. budur.
  • sözlük sayesinde denedim kendilerini. hayatımda yediğim en iyi ikinci pizza olan "la mafia pizza" yı yapmaktalar. böyle bir lezzet yok.

en iyi pizza ise, çınarcık'ta "la bella cafe" isimli ufak bir cafede yediğim ton balıklı pizza idi. malesef orası battı. umarım aynı kaderi paylaşmazlar.
  • extra large boy bir pizza ısmarladıktan sonra ;

capua shall i begin diye bağırarak başlamak istediğim pizzacı.

(bkz: theokoles)
  • bugüne kadar yediğim en iyi pizzayı yapan dükkan. gerçekten dükkan, ufacık bir yer ancak böyle bir kaliteyi tutturmak ustalık işi. hele la mafia pizza ve yanındaki sosu bearnaise inanılmaz. helal ustama diyor ve tavsiye ediyorum.
  • pizzaları gladyatör etindenmiş gibi bir izlenimi var bende, adları itibarıyla.
  • bakırköy ve çevresinde oturuyorsanız, mutlaka siparis vermeniz gereken pizzacı. la mafia'nın kendine has lezzetinde başka bir pizzayı ne italya'da ne usa'da yemedim. ben yemeksepeti fln ugraşmıyorum, arıyorum, 15 dakikaya pizza kapımda. 0212/5708585 . ayrıca gayet de uygun fiyatları var. ekstra sos istemeyi unutmayin. ha bu arada, ananaslı pizza sunan nadir pizzacılardan ama la mafia'yla karsilastirdigim icin midir nedir, o kadar bayilmadim. mafia'dan şaşmayın derim ben
  • italya'da bile buranınkiler kadar iyi pizzalar bulunamayacağı rivayet olunur ki şerefim üzerine kefil olurum! hele la mafia ile gelen bir béarnaise sosları vardır ki, hangi pizza ile yerseniz yiyin, parmaklarınızı yalatır.

ayrıca telefon ve yemeksepeti.com üzerinden gelen siparişlerinde de oldukça hızlı ve sorumlu hareket ediyorlar. şu anda tek şubesi olduğu ve yaşadığım yer dolayısıyla bu şubeye erişimim olduğu için oldukça memnunum. işi büyüttükçe kaliteyi düşüren firmalardansa, işlerini çok temiz yapabilen böyle küçük işletmeler hep var olsunlar...
  • la mafia'nın hastasıyım. sözlükten bir arkadaş tavsiye etmişti o günden beridir aklımdaydı. son 3 gündür söylemekteyim la mafia. başka tatlara da açığım tecrübeli arkadaşlar yeşilledirebilir.
  • en sevdiğim oriental mixture pizzasının içindeki mantarların yerine mısır koydurtma isteğimi ama farkı var; x tl y tl demeden kabul eden biricik pizzacıcım!

yanıbaşımda bu kadar güzel bir pizza yapan mekanın olmasından dolayı mutluluğum tarif edilemez.

3 farklı evden sipariş verdiğim için beni tanıyacaklarını sanmıyorum ama en kısa zamanda elimde baklavamla ziyaretlerine gidip tanışıp, teşekkür etmeyi planlayacak kadar bağımlısıyım. hastasıyız, seviyoruz.