şükela:  tümü | bugün soru sor
 • "zevkinizi sikeyim" dedirten erkek gibi bi' kız a.k.a abazan hipster turnusolü.
 • neden başlığının bir anda pörtlediğini anlamadığım model. ama okuduğum üzere insanlar genel olarak kaşlarına takılmış.

  öncelikle şunu söyleyeyim. kendisi bir high fashion modelidir. bunu unutmamak gerekiyor. high fashion modellerinden güzel olmaları asla ve asla beklenmez. önemli olan tek şey unique olmalarıdır. kendilerini diğer modellerden ayıran bir özellikleri olması gerekir. şimdi gelip diyebilirsiniz, adriana lima da high fashion yapıyor, o neden hayvan gibi güzel? çünkü adriana lima victoria's secret meleği ve modelliğe de victoria's secret ile adım attı. high fashion ile adım atmış olsaydı bu kadar yükselebilmesi olanaksızdı. aynı şekilde cara da victoria's secret meleği olamazdı. dediğim gibi, high fashionda güzel olmanız hiçbir anlam ifade etmiyor. tasarımcılar sizi sadece unique olduğunuz için seçiyor. uzun ve zayıf kız etrafta çok fazla, sizin farklı olmanız gerekiyor. yükselebilmek için, sadece sizde olan ve dikkat çeken (çirkin görünüyor olsa bile) bir şeyinizin olması gerekiyor. ki kendisinin de bu kadar yükselebilmesinin bir nedeni vogue, glamour, gq, love gibi moda dünyasının en önemli dergilerinin yayımcılığını yapan condé nast international'ın başkanı olan vaftiz babası ise, bir diğer sebebi de o unique kaşlarıdır.

  şimdi, bunu söyledikten sonra da şunu söyleyeyim ki bu kızın babası bir milyoner (hatta belki bilyoner). yani model olmasaydı bile o kaşlarına her gün bakım ve güzelleştirme işlemi yapabilecek paraya sahipti. istese kendisine özel kaşçı tutar, maaşını verir her yere birlikte götürürdü. ya da kaşlarını inceltir, boyatır, saçlarıyla uyumlu kaşlara sahip olurdu. kısacası sizin aklınıza gelen onun da gelirdi yani. ama bunları yapmıyorsa bir sebebi var.

  şimdi gelmiş savunuyor gibi duruyorum ama kendisini pek sevdiğimi söyleyemem. çok iyi model olmasının dışında, çoğu zaman itici bulurum. ama durum bu dostlar. kendisine çirkin olduğu için laf etmek çok saçma çünkü zaten güzel olduğu için orada değil. şu, oyuncuları oyunculuğuyla değil de güzellik-çirkinliğiyle değerlendiren insanlar gibisiniz. hatta şu an farkettiğim üzere bunu da hep kadın oyunculara yapıyorsunuz. bu kadınlarla derdiniz ne oğlum sizin? bi rahat bırakın herkes işini yapsın ya. neymiş çirkinmiş. ay bokum. çirkin olsa kaç yazar, kız kapmış karl lagerfeld'in muse koltuğunu. sen hala otur ona buna 'omo çok çorkon'.
 • bu kizimiz, tam olarak gizli gay turnusoludur. bunu cok begenenler eminim icten ice kendilerine de aciklayamasalar da erkeklere ilgi duyuyorlar.

  hele dunyanin en guzel 2-3 kadinindan biri diyenlere bir homoseksuel iliskiye girmeleri icin oneride bulunuyorum.
 • bu kadının sözlükte sevilmemesinin tek nedeni çocukluk travmasıdır:

  https://www.thesun.co.uk/…05/2866720.main_image.jpg

  http://3.bp.blogspot.com/…qzm/s1600/hydegotweet.jpg
 • kara kaşlı sarı saçlı. türk kızı yapsa itin götüne sokarsınız cara yapınca auuww
 • eğer bu kızı beğenmek gizli gaylikse ben ibnenin en önde gideniyim beyler.
 • photoshop ve dogru ısıkla cekilmis fotograflarda dunyanin en guzel kizi oluyor. ama normalde abarttiginiz kadar yok.

  o yuzden bi boku da sisirmeyin komik oluyo a.q