şükela:  tümü | bugün
  • apples to apples oyunun biraz sapıkça versiyonu. aile ortamında değil de arkadaş ortamında oynanması önerilir. oyunu satın alamasanız bile sitelerinden pdf indirip bastırabilirsiniz, böyle de cömertler.

http://cardsagainsthumanity.com/
  • kickstarter.com projesi olarak başlayıp yaklaşık 1 yıldır amazon.comda en çok satılan oyun. üstelik genişleme paketleri hariç oyunun orijinali siteleri üzerinden ücretsiz indirilebiliyor.
  • ben hiçbir kart oyununu oynarken bu kadar anırarak güldüğümü hatırlamıyorum.

ne kadar arsızsanız o kadar eğlenceli.

b: next from j.k. rowling: harry potter and the chamber of _________.
    w: genital piercings.
  • super oyun. mesela thanksgiving'de bedavaydi –daha dogrusu istediginiz fiyati yazarak satin alabiliyordunuz. bu kafada amcalar yapiyor bu oyunu ve su dakika mesela sold out olmuslar, talebi karsilayamiyorlar.

turkce cevirisini yapmak icin kollari sivadim.
  • black friday'de bütün fiyatlarını beş dolar arttırıp yanına da " don't miss this one time sale." yazısını iliştirip bizi güldürmüş olan oyun.

oynarken cevaplarımla kimseyi güldüremediğim oyundur aynı zamanda. ağır sinik*mişim meğersem.
  • oyunun yaratıcısı olan ekibin yeni ücretsiz oyunu için (bkz: clusterfuck)

http://clusterfuckgame.com/
  • şu an dünyanın en başarılı board game'lerinden biri olmayı başarmış card game. acayip offensivedir, internetten bedava oynanabilen versiyonu mevcuttur, * ama oynanabilecek en eğlenceli oyunlardan biridir. türkiye'de ne derece tutar bilemem, ama sosyal konulara aşırı duyarlı, sja arkadaşlarla oynanmaması tavsiye edilen, yine de öküz gibi güldüren oyundur.
  • ne alkol, ne sigara, ne kukuleta, ne de dans arkadas, bu yil 2014'e hayvani sekilde bogurerek girebildiysem, sebebi ahan da budur, cook mutluyum. oldum olasi bu sekil kart oyunlarini sevdim, oynadim, eglendim, ama bu baskaymis haci. geyigin, ironinin, igrencligin, cirkefligin, yaraticiligin, kahkahanin dibine vurmak istiyorsaniz, derhal bir tane edinin.
  • ilk defa dun oynadigim oyun.
    bugun turkiyeye getirmek icin aldim hemen. 6-10 kisi arasinda oynadiginizda gercekten keyifli bir oyun oluyor
  • dun eve geldi postayla. paketten bir kagit cikti icinde direkt bizden aldiginiz icin tesekkur ederiz demek ki kurdugumuz sistem calisiyo oyle yayin evlerine buyuk sirketlerine muhtac olmicaz bu oyun da boyle manyak kalabilicek amina koyim filan yaziyordu. adamlarin konsept hakikaten degisik ulan icinden cikan aliciya tesekkur ettiginiz yazida fucklar havada ucusur mu hic...