şükela:  tümü | bugün
  • arap coğrafyasının (bkz: uber)'i.
  • dubai menşeili olarak 2012 yılında kurulup geçtiğimiz aylarda istanbul'da hizmet vermeye başlamış yolcu taşıma hizmeti veren bir firma.

uber ile aynı işi yapıyor ancak sisteminin uber kadar gelişmiş olduğunu söylemek şimdilik pek mümkün değil. uber'in şuanda aktif çalışan 500 civarı aracına karşılık 60 araçları bulunmaktaymış. fakat bu sizi korkutmasın 5 kez kullandım ve herhangi bir araç bulamama sorunuyla karşılaşmadım. biraz geç geldiği oluyor fakat önceden zamanı girerek yolculuk rezervasyonu yapıp istediğiniz anda gelmesini sağlayabilirsiniz.

not: uygulamaya kayıt sırasında davet kodu girdiğinizde 20 tl üst limitli deneme kuponu kazanıyorsunuz. kod isteyenler yeşillendirebilir.
  • sorunsuzca kullandığım, çok da memnun kaldığım uygulama. davet linki olmadan kayıt olmuştum. çok da aramıştım nette ama uygulama yeni olduğu için bulamamış, hediye çekini kaçırmıştım. kayıt olmak isteyenler (büyük harflerle) ltbxq18st1 yazarsa win win olacak iki taraf için de.*3 kez kullandım bugüne kadar. vito'larla almaya geldiler her seferinde. şoförler çok düzgün. güzel kampanyalar da yapıyorlar. taksicilerle uğraşmaya değmez.
  • bu sabah ilk kez kullandığım ve memnun kaldığım uygulama. uygulamanın kullanımı bitaksi gibi ama kapıya mercedes vito geliyor özetle. araç tertemiz, şoför doğru düzgün. taksici derdi yok. indirim kodu da gönderiyorlar. taksiden uygun fiyata, çok daha kaliteli bir yolculuk oldu.
    sabah sabah iyi reklam yaptım yalnız.