şükela:  tümü | bugün
  • tüm ümitlerin birer birer solması neticesinde kapıya dayanan his! öyle yoğun gelir ki ona kapılırsınız...
  • bu başlık hakkında bu kadar az entry girilmesine çok şaşırdım hemde en son 2013 te.

dünyanın en kötü hissidir bundan daha kötü bi his aklıma gelmiyor
  • her geçen gün yükselen dolar kurunun bugün itibariyle 4.50 seviyesine çıkması sonrası yaşadığım psikolojik çöküntüdür efendim. geleceğime dair çok ciddi endişelerim var. bir canımız var, onu da verir basar gideriz bu dünyadan desem de 6 aylık kızım geliyor aklıma. onu korumak için ne yapmalıyım diye deli divane düşünceler kafamda. çok bir çıkış yolu da yok gibi. asıl yediremediğim konu ise ne ben, ne de kızım bunu asla haketmedi. çok yazık ulan bize, çok.
  • daha yeni basladik. henuz bir sey gormediniz.
  • allah kulunun rızkını keserse canını alırmış derler eğer inançlıysan bu sözler seni rahatlatabilir, içinde yanan yangını söndürebilir. peki ya inançsız bir adam ne yapsın, nereye sığınsın be dostum?
  • toplum olarak yıllarca hak etmediğimiz sahte refahı yaşadık. bir bok uretmedik sadece tukettik. bu ülkede insanlar düğün yaptı dünyalarca borcun altına girdi, arabalar kredilerle alındı, evler kredilerle alındı. maaşımizim 5 katını bir telefona verecek kadar aptallastik. saman ithal ettik doymadik dünyaya ve insanlığa bir gram fayda saglamadik. şimdi hesap vakti şimdi fatura vakti. şunu unutmayın bu günleri mumla arayacağız. uyku bitiyor rüyanın sonuna geliniyor. belki yüzlerce kişinin intiharıyla sonuçlanacak bir süreç.