şükela:  tümü | bugün
 • adindan da anlasilacagi uzere oto cam tamiri yapan firma. taş sekmesi veya carpma gibi sebeplerle arac camlarinda olusmus degisik boy ve derinliklerdeki catlaklari tamir edebileceklerini ve ilk gunku haline getirebileceklerini iddia ediyorlar* . henuz deneme sansim olmadi ancak telefondan ogrendigim kadariyla catlak uzerine enjekte ettikkleri sivinin vakumlanmasiyla sorunu toplam 30 dakikada gidermektelermis. camda iz kalmayacagini, ilk haline donecegini ve toplam maliyetin de 59 ytl oldugunu ifade ettiler. ne kadar dogru bilmiyorum ama kulaga hos geliyor.
 • "carglass repariert, carglas tauscht aus" diye diye sinirlerimi ziplatan bir reklama sahip olan firma.

  http://www.youtube.com/watch?v=ab59n3a4wng
 • avrupa'da ve dunyada oldukca taninmis ve lider bir firma olmasina ragmen turkiye'de istedigi taninmisligi elde edemeyen faydali firma.

  gecen gun mac ozetlerini seyir eylerken belcikanin genk takimina da sponsor oldugunu gordugumu soylemem de yarar var. ilginc tabi.

  http://www.krcgenk.be/en/business/sponsors
 • cam değişiminde kullanılan silikonu,primeri ve diğer tüm kimyasal yan ürünü avrupa'dan getiren,ana şubeleri de bildiğimiz sanayi tamirhanelerine benzemeyen dünyanın lider cam holdingi olan belron'a ait markadır.
 • an için genk'in sponsoru olan ve bir zamanlar da chelsea'nin forma sponsoru olan dünyanın en büyük otomobil camı tamiri ve değişimi firması.
 • 27 temmuz 2017 istanbul'da dolu yağması sonucu aracın ön camını değiştirmek için ulaştığım firma.
  malum dolu sonucunda birçok araç oto cam firmalarına akın etti, sabah şansımı ilk denediğim sanayi içinde farklı bir firma resmen kaskolu araçları almayıp sadece nakit çalışıyordu. akabinde carglass'a ulaştım ve beni genel merkezlerine yönlendirdiler. burada durum çok farklıydı. genel merkezlerini kriz merkezine çevirmişler ve olabildiğince çok araca hizmet vermeye çalışıyorlardı. ilgili lokasyonda aynı anda 6 aracı tamir edecek ekip toplamışlar, cam ustaları harıl harıl çalışıyordu. buraya kadar herşey normal. ancak bu girdiyi asıl yazma sebebim şu oldu.buradaki ekipleri yöneten kişiler (yeri geldiğinde arabaları bile çekiyorlardı) bildiğiniz firmanın yöneticileriydi. konuşmalarından daha sonra anladığım kadarıyla genel müdürlükte üst düzey yönetici olan çalışanlar resmen sahada kendilerini parçalıyorlardı. işim gereği birçok kurumsal firmayla çalışıyorum, ne zaman pis bir iş olsa (gece çalışması vs) ilgili müdürler olayı altlarındaki elemanlara yıkar ve kendi masabaşı işlerine vs devam ederler ancak burada gördüğüm durum alışılmışın çok dışındaydı. saat gece 12'de tüm çalışanları canla başla çalışıyorlardı.
 • mobil servisleri ile cam degisiminizi, bulunduğunuz yere gelerek yapma seçeneği sunan otomotiv cami firmasıdır. afrikali beyaz bir yahudiye ait bu firmanin üretim merkezi güney afrika olmakla birlikte, tüm dünya operasyonları almanya merkezli yönetilmektedir.
 • yanımda çalışan bir arkadaşımın gece camını patlatmaları üzerine tanıdığım firma. 2016 model toyota auris için cam bulamayız, termin de belli değil diyor. türkiye'ye girişi olmayan bir araba olsa anlarım ama toyota gibi dünyanın en çok üretilen araba markalarından birinin güncel modeli için yok abi bulamıyoruz lafını duymak çok enteresan.
 • türkiyenin açık ara en iyi cam firmasıdır. araçlarda cam değişimi için yetkili servise gitmek yerine aynı camı bu arkadaşlarda taktırmayı tercih ederim.