şükela:  tümü | bugün
 • kanimca bu senenin en buyuk draft hatalarindandir. duke un en yuksek ucuncu skoreri olup, %60 lar civarinda seyreden sut yuzdesini ve performansini cavs ada tasimis ve en iyi birinci olmadi ikinci caylaklar takimina girecegi kesin olan oyuncu. draftlarda 35. siraya kadar birakanlar utansin, dajuan wagner ile birlikteki uyumunu ve oyununu izleyenlerde keyif alsin.
 • cleveland cavaliers'ın çaylak oyuncusu. nba all star haftasındaki çaylaklar maçının son saniyesinde jason richardson topu bunun kafasına çarptırmı$, sonra da üç sayılık basket sokmu$tu. maç sonrası carlos j-rich için "he is no class, man" tarzı bi $eyler söylemi$ti.
 • vgm'da saglam puanlar vermeye ba$lami$ oyuncu. caylak sezonunda kimi maclarda 20-25 sayi atan bir oyuncu kisa surede ilk 5 ba$layacaktir, takip ediniz.
 • yaklaşık 1 hafta arayla 2 defa 32 sayı 20 rebo yapan bir insan..çok seviyor heralde bu rakamları..aynısından tekrar bekliyoruz 4-5 gün içinde..
 • en hassas duygunun insanı...
 • 2004'te zannimca ligin en bi most improved player ki$isidir kendisi.
 • an itibariyle cleveland cavaliers'a feci bir kazık attığı öğrenilen pf. birkaç gün önce cleveland cavaliers, boozer'ın kontratındaki 695.000 dolarlık team option'ı, boozer'ın sözleşmesini yenilemek için kullanmamıştı. bugün ise boozer utah jazz kökenli 6 yıllığına 68 milyon dolar kazanacağı teklifi kabul edeceğini açıkladı*. cleveland'ın boozer'ı takımda tutabilmesi için takas olayına girmesi gerekiyor ama bu kazıktan sonra herhalde hiç uğraşmazlar.
 • 2004 olimpiyatlarinda amerikanin 12 kisilik basketbol kadrosunda da bulunuyor.
 • bundan sonra ne yaparsa yapsın, ağzıyla kuş tutsun, tarafımca ezik, yalancı, satıcı ve paragöz insan olarak kalacak basketbolcu; üstelik kendisini gösterdiği performans yüzünden severdim de. ama son günlerde yaptığı işe hoşgörüyle bakmak mümkün değil.
  olayı açalım: şimdi boozer'ın çaylak kontratı devam etmekteydi, ve kendisi 2. tur seçimi olduğu için oldukça komik bir paraya (ben henüz o parayı bir arada görmüş değilim!) oynamaktaydı. son sezonda göstediği üstün performans nedeniyle cavs gm'i kendisi ve menejeriyle konuşarak, 6 yıl için 40m$ civarı bir para sundu. bunu yaparken bu sezon kendisini sudan ucuza, ve gelecek yılda açılan cap ile rahatça elde tutmayı düşünmedi, zira kendisiyle sözlü anlaşmaya varmıştı.
  olaylar böyle gelişti, ve gm paxson çaylak kontratı sonlandırarak, yeni sözleşme için 14ünü beklemeye başladı.
  işte bu noktada havadan fa durumuna gelen boozer'a olayın bence uzağında durması gereken bir başka takım* cavs'in match edemeyeceği 6 yıl için 68m$'lık bir teklif sundu.
  öncesinde paxsonla oturup anlaşmamış gibi, kendisine yapılan iyiliği sırtını dönen, üstelik de iyi de bir tekme savuran, ahlak anlayışıyla bağdaşmayan bir karar veren boozer, jazz'in teklifini kabul etti. kendisi seneye utah forması giymeye hazırlanıyor...
  ne diyeyim, her şey ortada.