şükela:  tümü | bugün
 • interpol basçısı.
 • interpol sarkilarindaki basslara dikkat edilirse normal bir bass gitarist olmadigi anlasilabilir. obstacle 1 basinda olsun stella was a diver and she was always down olsun say hello to angels olsun sarkilarad bass gitari iyice hissettirmistir..bi de calarken o kadar karizmatiktir ki kimseyi iplemez...
 • interpol'un diğer elemanlarına tezat oluşturucak şekilde gothic görünen basçısı.öyle görünmesine rağmen kendisi grubun en konuşkan insanıymış.valla röportaj yapan bir muhabir abla öyle demiş.hatta backstage'e geçmeyi başarabilen insanlar* bile en çok carlosla konuştuk falan demekte...bilemiyorum.
 • interpol'un ara vermişken zamanını orda burda dj'likle geçiren basçısı.paul ve ikisine aklım ermiyor.içlerinde bu varmış demekki.
 • bugün,iyki doğdun carlooos iyki doğdun carlooos demek istediğim insan.32 olmuş.
 • o saçlar ve suratla acayip derecede george mcfly'ı andıran, nyu felsefe mezunu ve akademik kariyer yapacakken kendini interpol'de bulan vampir ürkütücülüğüne sahip şahsiyet. paul banks'le ilk tanıştıklarında frekansları hiç tutmamış zira halen grup içindeki en gıcık şahsiyet olarak bilinmektedir. öte yandan hayranlar tarafından da en sıcak, hiç bir fotoğraf çekimine hayır demeyen interpol elemanı olarak sevgiyle anılmaktadır. depeche mode manyağıdır. carlos d. olarak çağrılmayı tercih eder. bir takım sabit fikirlerin adamıdır. mesela her ne şekilde olursa olsun asla kumar oynamaz çünkü paranın bütün kötülüklerin anası olduğuna inanıyormuş efendim. hatta curiosa festival'da kendisini sahne arkasında poker çevirmeye davet eden idolü robert smith'i reddetmek zorunda kalmıştır. bir de gömlek üzerinden çapraz giyilen içleri boş tabanca kılıflarıyla [tam bir adı varsa da bilemicem şimdi (bkz: holster)] sahneye çıkmaktadır ki, bu da benim interpol'ün aslen mafya takımından oldukları tezimi kuvvetlendirmektedir.
 • bass gitarlarındaki tadı biraz değişiktir. sert ve kesik tuşelerinin yanı sıra benim en çok dikkatimi çeken özelliği efekt pedallarına tamamen karşı olmasıdır. bu konuda oldukça da saplantılı olduğunu düşünüyorum.. okuduğum bir röportajında efekt pedallarının yaptığı müziğin doğallığını bozacağını belirtmiş. aynı zamanda kullandığı fender jazz bass üstünde tını ayar hedeleri de yoktur.. değişik bir adamdır kendisi..
 • interpol'den ayrılmıştır.

  "as some of you have surely heard, interpol has completed it's new album.

  blablabla ...

  sadly, carlos will not be joining us.

  after the completion of the album, carlos informed the rest of us that he would be leaving the band. he has decided to follow another path, and to pursue new goals. this separation is amicable, and we whole-heartedly wish him great happiness and success. we will remain, as always, deeply respectful fans of this blazingly talented individual."
 • aşırı turlayan grupların önce basçılarının pes etmesine bir örnek daha. bas gitar ağır enstrüman tabii, belini büküyor insanın bi yaştan sonra. interpol daha performans olarak dahi onun yerini dolduracak birini bulamamışken onsuz bir yeni albüm benim uykularımı kaçırmaya yetiyor. üşüyoruz carlos reyiz.
 • gruptan ayrıldıktan sonra interpol de bitmiştir.