• soğuk içince güzel geliyor. ama ısınmaya başlayınca bir boka benzemiyor.
  • dünya üzerindeki en iyi biralardan biridir. hatırlatalım, bütün biralar gibi ılıdıkça tadı kötüleşiyor, soğuk içiniz.
  • birkaç aydır tadı, tarifi değişmiş gibi gelen bira.
    eskiden lıkır lıkır gidiyordu, keyifle içiyordum. şimdi tadında bir acılık, ilk kutunun yarısında bayma hali.

oğlum bak tuborg bir şey yaptıysan söyle. efes'e mi özeniyorsun da sevilen biraları bok ediyorsun?
  • şerbetçiotu acılığı dengeli, damakta malt tadı bırakan aynı zamanda çook hafif bir şerbetçiotu aroması dahi barındıran hafif içimli bira. ben daha kötü diye hatırlıyordum, hiçte fena değilmiş. güzel bir yaz birası. efes-tuborg ikilisinin ürettiği en iyi bira olabilir hatta.

(herhangi bir markette bulabileceğiniz)bir üstü için heineken. sanırım karfur-migroslarda satılan biralardan şerbetçiotu aroması en keyifli lager.
  • oturmuş bir barda içerken ekşi sözlük hesabı açmaya karar vermem üzerine nickime ismini veren en sevdiğim, eleştirenlere anlam veremediğim bir markası.
    ayrıca fikrimce, mekanlardaki 33'lük ve 50'lik carlsberg bardakları çok güzel.
  • ertesi gün kâbusunu en aza indiren biradır.efes yada tuborg içince ertesi gün kafam eşek gibi olurken.carlsberg 6 adet + geç yatmaya rağmen sabah zorlanmadan saat 06'da kalkabiliyorum.eğer ertesi gün işe gidiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.
  • sevdiğim biradır
  • türk tuborg'un üretimi ile kapıkule'nin ötesinde üretilenler arasında bariz tat/kalite farkı vardır.
  • muazzam bir bira. içimi güzel olduğundan lıkır lıkır gidiyor. lıkır lıkır gidince doğal olarak hızlı bir şekilde alkol kanınıza giriyor ve pamuk gibi oluyorsunuz. carlsbergciyim artık.
  • ulaşımı rahat, heryerde bulunan biralar arasındaki en kalitelisidir. bi de çok üzücü bir şey dikkatimi çekti daha 1.5 yıl önce bu başlığa 6,5 liranın çok olduğuyla ilgili entry girilmiş, şimdi 6,5 a bulabilsek koli koli alırız.
hesabın var mı? giriş yap