şükela:  tümü | bugün
  • besiktasta bulunan butik (bu da her ne sikim demek oluyorsa) burgerci/sosici. eve gelen siparislerde istediginiz menuyu kucuk bir manav kasasina koyup getiriyorlar, sunum olarak hos olsa da her menude bir kasa harcamak, kesilen agaclari dusundukce biraz icinizi burkmuyor degil.
    burgelerine bayilmistim gecen bir de kendi yapimlari sosisten ikram gonderdiler, almanyada yasamis biri olarak kolay kolay buralarda sosis begenmem ama inanilmaz birsey yapmislar. menu fiyatlarini 2ser lira indirseler sahane olacak.
  • evimin neredeyse dibinde olmasina ragmen bugun ilk defa eve siparisle yedim, eve sipariste bu kadar guzel sunum daha once gercekten gormemistim. burgeri da gayet guzel fiyatlar bu standartlarda birazcik yuksek ama bu duzeyde fiyati veririm diyenler icin kesinlikle oneririm. menudeki apple pie da cok hos.
    bir sonraki seferde bir de restorantinda deneyecegim.
  • sosis'i ve burger'i mükemmel.
  • bu zamana kadar piyasada sosis diye yediğiniz plastiği size unutturacak mekan. dün gece hisarüstü şubesinde hamburgerimizi yerken sahibi ile tanıştık, saatlerce süren sohbetimizde bütün üretim sürecini ayrıntısına kadar anlattı. kesinlikle gidilip hamburger ve sosis yenilmesi gereken bir yer.
  • burgerlerini daha önce denemistim, ortalama üstü lezzeti olmakla birlikte, bagimlilik yapmamisti bende. ancak sosis cidden türkiye'de yediklerimin hepsinden daha iyi. hatta peynirlisi bir nebze de olsa kasekrainer özlemini dindirebilir.