• kenya’ da olanınından bahsedilmiş, çeşit çeşit et var denmiş ama ne eti olduğundan bahsedilmemiş. olağan şüpheliler olan tavuk, dana, koyun ve hatta domuzun yanında timsah, deve kuşu ve de bir süre öncesine kadar zebra eti de servis etmektedirler.
    üstünde “dawa” yazan “doktori” (doktor) dedikleri eleman masaları dolaşıyor ballı ve lime’lı her birinde bir vodka shot’ ı olan bir içki dağıtıyor. içen arkadaşlarımı resmen gömdü, bu kadar tatlı olunca bilmeden/anlamadan 10 taneyi içtiler şaftları kaydı.
    brezilya stili dış alnı olan ilginç bir yer.
  • grubun has adami peter steele sonra gider type o negative'i kurar.
  • fbi in başının altından çıkan, amerikada 11 eylülden sonra çıkan patriot kanunu çerçevesinde yasallaşarak isplere yerleştirilen data retention ını sağlayan black box şeysi. ruslarınkinin adı da sorm dur
  • amerika birleşik devletlerin'de fbi'ın, internet servis sağlayıcılara gelen ve alınan e-mail'leri araklamak için yüklediği sistem. daha sonraları adı dcs1000 olarak değiştirilmiştir.
  • etçil=karnivor
    2. dereceden tüketiciler :
    ihtiyaçları olan besin maddelerini ve enerjiyi diğer hayvanları (otçul ve diğer etçilleri) yiyerek
    karşılayan canlılardır
    aslan, kaplan, köpek, kurt, tilki, sansar, kartal, şahin, baykuş, atmaca, kertenkele, timsah, köpek
    balığı, yılan.
  • edit: zamanında kendisiyle gereksiz yere tartıştığım yazar. ortada bir şey de yoktu. galiba ikimizin de kötü bir anına denk geldi. neyse efendim, benim için bir yara gibiydi sözlükte. iyi bir insan olduğuna inanıyorum.
  • electronic privacy ınformation yani kısaca epıc olarak biliniyorlar. bu arkadaşlar amerikanın çeşitli terör eylemleri sonucunda uygulmaya başladığı haberleşmeyi izleme işine karşı direniş gösteriyorlar.

fbı'ın uygulamaya yeni koyduğu carnivore adlı izleme sistemini mahkeme kararı çıkartarak kamuoyunun bilgisine sunulmasını sağlamışlardır.

oldukça organize çalışıyorlar. çeşitli event ler organize ediyorlar, piyasaya kitap sürüyorlar. çeşitli oluşumlara destek veriyorlar.
  • etçil demek. et yiyen. kağnıvıiğğ diye okunur. hatırlamak için garnım pardon karnım acıktı et olsa da yesek diyebilirsiniz.
  • bu yeme tarzında her türlü deneyimi olan mesaj kutumu yesillendirebilir
hesabın var mı? giriş yap