şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu adamın yaptığını liseliler yapmaz.
  komik falan değil. topu kapıp koşsa gülse falan komiklik yaptı denir. adam ciddi ciddi sayıya gidiyor bir de faul sonrası elleri kaldırıp bir şeyler yapıyor. ağır mal.
 • gilbert arenas'ın javaris crittenton ile yaşadığı silahlı olayı anlatmış.

  olayın özeti, uçakla eve dönerken kumar oynuyorlar ve arenas'ın kaybettiği parayı geri alması ile javaris sinirleniyor. arenas'ın kabadayı tavırları göstermesiyle olay büyüyor. iki gün sonra arenas soyunma odasına getirdiği silahlardan birini javaris'ten seçmesini istiyor ve bunlardan biriyle javaris'i vuracağını söylüyor. javaris ise yanında getirdiği dolu silahı arenas'a doğrultuyor. olay sırasında soyunma odasında bulunan butler, javaris'i sakinleştiriyor ve olayın ciddiyetini anlayan arenas sessizliğe bürünüyor. tam bir fake bully olayı.
 • hayatımda gördüğüm en saçma hareketi yapmış basketbolcu.

  http://www.youtube.com/…ayer_embedded&v=pilnzhfbhh8

  lan süreye bak, farka bak. ayıptır. madafaka seni.
 • oyun sırasında pipet çiğnemesi david stern tarafından yasaklanmış basketbolcu. evet, yanlış okumadınız. adamın bildiğiniz mcdonald's içeceklerinin yanında verilen o plastik pipetleri çiğnemesini güvenlik nedeniyle yasaklamışlar. butler'ın böyle bir alışkanlığının olması mı, yoksa bunun nba tarafından yasaklanması mı daha ilginç onu bilemedim işte.

  önceleri ağzında kürdan ile oynuyomuş, ama pek hoş görülmediği için tahminen 1998 yılında pipete geçiş yapmış. pipet çiğneyerek oynadığı ilk maçta iyi bir performans sergileyince bunu alışkanlık haline getirmiş. maç başına 10-12 pipet çiğneyerek oynuyormuş normalde. maçın oynanacağı salona giderken yol üzerindeki bir mcdonald's'a uğrayıp cebini dolduruyormuş pipetlerle. bunca yıllık alışkanlığı sayesinde de pipet eksperi olmuş maşallah:

  "i don't do 7-11 straws or anything. mcdonald's, burger king, that's it. not wendy's. maybe subway, because their straw is thick, clear, with a clear wrapping, but that's it, mcdonald's, burger king....cheesecake factory's got the black straws, they're kind of thick. that's good quality straws."

  http://tinyurl.com/butlerpipet
 • geçirdiği ameliyat sonrası muhtemelen sezonu kapamış olan basketbolcu. sezona iyi başlayan dallas için feci bir haber oldu tabi.
 • miami'de olduğu dönemde "ne yıldız be" dediğimiz günlerden bu noktaya kadar düştü. (bkz: #32002349)
  en son brent barry'nin triple double yapmak için kendine ribaund yaptırdığını hatırlıyorum, ama bu tür bir rezalet az bulunur. ligin tepesindeki takımlardan biri bizim gibi playoffu bile henüz zorlayamayan (ama zorlayacak olan!) bir takımdan fark yiyor, maçın sonundaki harekete bak..
 • devam eden lakers maçında dwight howard ve pau gasol üzerinden smaç vurmaya çalıştı, sonuç tabii ki hüsran oldu lakin özgüvenine hayran kaldım.
 • kendisi ayrıca 15 pipet arasından hangisinin mcdonald's olduğunu elleyerek anlıyormuş. hayatımda duyduğum en garip özelliklerden biri.

  http://www.youtube.com/…biy&feature=player_embedded
 • dün gece dallas maverisks'in san antonio spurs'u 103-81 yendiği maçta takımını 35 sayı 11 ribaundla sırtlayan basketçi.
  dallas takımı seride durumu 3-2 ye getirdi. bu maçı dallas'ın kazanmasının en önemli nedeni bence rick carlisle'nin eric dampier yerine brandon haywood'u tercih etmesiydi.
 • tracy mcgrady 2004 yılında san antonio spurs karşısında ne yaptıysa, bir benzerini az önce sona eren maçta indiana pacers'a karşı yapmıştır. takımının son 15 sayısına imzasını atmasının yanı sıra maçın son dakikasında iki kritik üç sayılık atışı ve bir de son saniye fade away jumperını sayıya çevirmiş ve maçı washington'a getirmiştir.

  belki bu galibiyet sene sonunda wizards'ın sonuncu olmasını bile engellemeyecek, ama bu maç butler'ın ne kadar komple bir oyuncu olduğunu en somut şekilde gösteren maçlardan biriydi.