aynı isimde "çarpışma" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
  • kıvanç tatlıtuğ ve elçin sangu'nun başrollerini oluşturacağı açıklanan uluç bayraktar'ın yönetmenliğini yapacağı ay yapımın kasımda başlayacağı söylenen yeni dizi projesi
  • show tv'nin merak edilen ve kasım'ın ilk haftası başlaması beklenen dizidir. kıvanç tatlıtuğ için büyük önem arz etmektedir çünkü kıvanç'ın bu projesinin de tutmaması kariyeri için iyi bir performans olmayacaktır.
  • ezel'den sonra ilk defa izlenecek bir türk dizisi olacak gibidir.
  • kıvanç'ın ve uluç bayraktar'ın hatrına izlenecek ay yapım dizisi. elçin sangu gibi bir mimiksiz birinin bu projede yer alması da beni ayrı şaşırttı.

bekleyip görelim

teaser; https://www.instagram.com/…/?hl=tr&taken-by=ayyapim
  • tutmayacağını düşündüğüm dizidir.
  • ilk ve tek izlediğim türk dizisi çukur. buna da alperen duymaz için bakacağım. ön yargılı davranmayayım ikinci şansımı da buna vereyim bakalım. içinde kıvanç tatlıtuğ un olduğu bir dizi film hiç izlememiştim, elçin sangu falan hiç saymıyorum zaten. neyse bakacağız.
  • bu sezon izlemek için şans verilebilecek bir diziye benziyor.
  • ay yapımın kasım ayında show tv de gösterime başlayacağı yeni dizisi.
  • efsane dizi ezel'in yönetmeni uluç bayraktar'ın yeni dizisi. başrollerini kıvanç tatlıtuğ ve elçin sangu paylaşacak. ilk teaser'i yayınlanmıştır. yalnız elçin sangu yanlış seçim başka biri olmalıydı kıvanç'ın partneri. kadının bir dizisi tuttu diye ilah yaptınız ya sıfır oyunculuk sıfır. yan rolde oynayacak olan melisa aslı pamuk bin kat daha iyi oyuncu elçin'den.

teaser
  • kadrosu iyi gibi gözüken dizi. umarım özgün bir şey çıkar.