aynı isimde "çarpışma" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
716 entry daha
  • --- spoiler ---

adamın karısı çocuğu öleli daha kaç gün oldu da erkan can hemen aile kur moduna girdi. manyak mıdır nedir!
    --- spoiler ---

kıvanç efsane ok de ben kesinlikle (bkz: alperen duymaz) için izliyorum; çok iyi yerlere gelecek bu çocuk.
  • yok babacım yok olmuyor. üzülerek söylüyorum ki olmuyor.

bu şey de değil "ağğğğbi yerli dizi ne ya ben yabancı izliyorum" falan değil yani.

dizi çok net ezel, kuzey güney bir iki tutam da aşkı memnu karışımı menemen tarzı bir dizi. e bu kadar iyi senaryoları birleştiriyorsun ama olmuyor? neden olmuyor?

çok net kıvanç tatlıtuğ değil başka biri oynasaydı kadir rolünü bu kadar bile izlenmezdi.
  • kıvanç tatlıtuğ ve onur saylağa rağmen ilerlemeyen dizi. erkan can ve mustafa uğurlu gibi iki usta var elinde, birini rahatça emekli olayım dedirten bir emniyet amiri diğerini de, kolayca tehdit edilebilen sündük bir avukat yapıyorsun.
    mesele klişeler değil, sen o klişeleri güzel verirsen mis gibi olur hikaye ama yok sürekli zorlama bir şeyler.
    herkesin olmak istediği kişiler mesela alfa, vurduğum vurduk kırdığım kırdık başkomiser, zengin süslü yaşamlar... bunlarla reyting alabilirsiniz ama kaliteli bir iş çıkaramazsınız.
    mesele yönetmen, oyuncular değil. senaristlerimiz çok kötü, işleri de kolay değil ama insan hiç değilse hikaye kurulurken sağlam bir şey bekliyor. çoğunda o bile yok aynı bunda olduğu gibi.

oyuncuların hatrına bir sezon tamamlanır ama orta yaşlı kitle dışında izleyen olmaz.
  • birincisi kıvanç tatlıtuğ çok iyi oyunculuk sergiliyor ama ikide bir "haydi" demesi zoraki oluyor! kullandım ama yerinde kullansın.

ikincisi kerem rolündeki (bkz: alper duymaz) süper bir oyunculuk yapıyor. ama hapishanedeki kavga sahnesi çekim ve inandırıcılık olarak vasat
  • arka sokakları ısrarla izleyen kesim tarafından sevilecek eser.
  • elçin sangu oyuncu değil, ruhsuz, mimiksiz bir kadın. kızın kaçıırlmış be kadın, acı çek biraz.

bütün dizi bir adamı yakalama üzerine kurulmuş, yan karakter yok, yan hikaye yok, bundan dolayı bir yerde tıkanacak ki bence 4. bölümde dahi tıkandı kaldı.

diyalog diye bir şey yok o nedenle ahmet kaya'dan penceresiz kaldım anne. tabi canım. çare ahmet kaya.

özetlemek gerekirse,

yürümeyecek olan dizi.