aynı isimde "çarpışma" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
586 entry daha
  • dizinin finalinde çalan müziğin hatta sponsorların geçtiği yerde çalan müziğine hasta olduğum dizi.

bu enstrüman sanırım kontrabas, yaylı ama yay kullanılmadan el ile mi çalınıyor nedir bu melodi bilen yeşillendirsin.

peşin edit: kıvanç çok yakışıklı, ekşideki erkek yazarların %90'ı yakışıklı olduğunu düşünüyor çocuk mankaenlikten teee... elçin sangu güzel kız yine ekşideki erkeklerin %99'u teee. peki bizim okuyan kızlarımız nedit bu parça neyle çalınmış melodi kimin? lütfen aydınlatın...
  • nedense bu dizideki sarı kafa, ikinci bahar’daki ozan güven’in yancısı sarışın çocuğu hatırlatıyor.
  • avukat hanım kızım aşık ettin beni kendine,sen ido ile nasıl takılırsın ya.
  • bu dizinin her bolumu bir hafta icinde en cok tekrar yayinlanan dizi olabilir, haftasonu en az bir kere hafta ici dizi oncesi ozet, hafta ici prime time tekrar ve en az iki kere de gece seansinda, bu kadar eskitmeyin abi.
  • avukat hanim ile mahallenin babasindan bikip hapislere giren ve sansiz bir karsilasmadan sonra hanimefendiyi bicaklayan beyefendinin ilk gorusmesi ve hapiste gorusmeleriyle olaylarin seyrinin degisecegi dizi. boylece iki farkli konumuz cikti sonunda ortaya. pek tabi bu 2 farkli konuda cici annenin kocasi yani avukat hanimin babasina bagliyor. cunku 10 milyon euroyu isteyen o ve cocukta kadirin eski is arkadasi. kadirin in eski is arkadasi da onun aile zaafini kullanip santaja baslamis. ote yandan bicaklayan beyefendinin kiz arkadasini alip ortaliktan kacan beyefendi de cici anneye santajini yapti. yani simdilik guzel gidiyor. yukarida da soylenmis cok yavas ilerliyor ve sonlarda hareketleniyor. kisacasi klasik bir turk dizisi oldu her zamanki gibi lakin her turlu bu yildizlar toplulugu kadro izlenir. begenerek takip ediyorum her bolumde kendini astiriyor. her persembe izlenecek bir turk dizisi cikti sonunda.

edit: garip kim yahu kadir olacak o kadir.
  • çukur gibi 2-3 bölüm sonra cılkının çıkmasından korktuğum dizi , şu ana kadar olan tüm rastlantıları bir şekilde kendimi kandırarak kabulleniyorum.

--- spoiler ---

bu bölüm senarist arkadaşa ; cici anne ve demir önce telefonda konuşmaktan sakınarak otoparkta buluşuyorlar , ardından telefonla aleni şekilde konuyu konuşmaya başladılar , bu beni biraz irrite etti.
    --- spoiler ---

edit: rojda demirer’i neden bu kadar irem derici’ye benzetiyorum?
  • müzikleri fena değildir
  • crash diye bir film vardi ordn araklama gibi gorunen dizimsi. fragmanini izledim baya baya arak. su turk milletinin hic bir seyimi yaratici orjinal olmaz allahim. taklit taklit. komedi.
  • ağızlara pelesenk edilecek laf türetmeye çalışılmış ve “haydi” kelimesini kıvanç tatlıtuğ’a 99392 kere söyletmiş senaristin dizisidir.
  • size köstebeğin kim olduğunu söyleyim.
    --- spoiler ---

kadir başkomserin yanındaki kıvırcık kafalı polis.
    --- spoiler ---
121 entry daha