aynı isimde "çarpışma" başlığı da var
  • (bkz: deli kadir)
  • aksiyon sahneleri bile ağır çekim. sürekli arada gıy gıy çalan gerilim müziği. uzun uzun bakışmalar, ağlamalar vs. yeter ulan yeter. geç geç geç. akıcı ol biraz. s git ya izlemiyorum.
  • 3.bölümü müydü tam bilmiyorum ama televizyonda denk geldiğim izlerken adeta saçma gereksiz uzun sahnelerinden koltukta daraldığım dizi.abi bu nedir? tam olarak neyine bayıldınız dizinin.senaryo boş, oyunculuklar özellikle kıvanç aşırı itici kötü,sahneler 1 saat aynı şekilde sürüyor anlam veremedim.
  • güzel dizi yalnız keşke avlu ile aynı güne koymasalardı inanın hem daha fazla izlenme hemde daha fazla sevdalısı olacak dizi idi .
  • ben üç dört yılda bir yerli dizi izleyen biriyim. iki sene evvel içerde dizisini izliyordum ve dizi senaryosu ince bir hat üzeriden gidiyordu, bu hattı yürütmek zor olduğu için adamlar efendi bir şekilde diziyi bir senede bitirdiler. bu dizinin bitme sebebi, dizinin süresinin uzun olmasıdır. yani iki saatlik bir diziye senaryo yetiştirmek gerçekten zor. bu yüzden birçok dizi patlıyor.

bu dizide de süre sorunu var ve senaryoyu yetiştirmekte sıkıntı yaşayabilirler. umarım böyle bir sıkıntı yaşamazlar çünkü uzun yıllar sonra sadece bir yıllık es ile dizi izlemeye başladım ve boşa gitsin istemiyorum.

tanım: vpn ile youtube'dan izlenebilen, 4. bölümü iki saat yirmi dakika olan dizi.
  • onur saylak'ın az miktar kilo alır almaz 10 yaş ileri attığının kanıtı olan dizi. ya hep mi kadınların kiloları konuşulacak buralarda rararerö.....

yok beee yemişim kilosunu almış ve de hala güzel adam, iyi oyuncu.
  • 4. bölümdeki aksiyon sahnesi güzel yapılmış;ağır çekim sahneler,kamera açıları muazzam.fakat sene 2018 olmasına rağmen niye kurşunlar delik açmıyor,iz bırakmıyor?sadece ışık çıkıyor.tamam sizden matrix beklemiyoruz ama şu kurşunlara dikkat edelim be kardeşim.
    tanım:diğer dizilerden farklı dizidir.
  • --- spoiler ---

adamın karısı çocuğu öleli daha kaç gün oldu da erkan can hemen aile kur moduna girdi. manyak mıdır nedir!
    --- spoiler ---

kıvanç efsane ok de ben kesinlikle (bkz: alperen duymaz) için izliyorum; çok iyi yerlere gelecek bu çocuk.
  • yok babacım yok olmuyor. üzülerek söylüyorum ki olmuyor.

bu şey de değil "ağğğğbi yerli dizi ne ya ben yabancı izliyorum" falan değil yani.

dizi çok net ezel, kuzey güney bir iki tutam da aşkı memnu karışımı menemen tarzı bir dizi. e bu kadar iyi senaryoları birleştiriyorsun ama olmuyor? neden olmuyor?

çok net kıvanç tatlıtuğ değil başka biri oynasaydı kadir rolünü bu kadar bile izlenmezdi.
  • kıvanç tatlıtuğ ve onur saylağa rağmen ilerlemeyen dizi. erkan can ve mustafa uğurlu gibi iki usta var elinde, birini rahatça emekli olayım dedirten bir emniyet amiri diğerini de, kolayca tehdit edilebilen sündük bir avukat yapıyorsun.
    mesele klişeler değil, sen o klişeleri güzel verirsen mis gibi olur hikaye ama yok sürekli zorlama bir şeyler.
    herkesin olmak istediği kişiler mesela alfa, vurduğum vurduk kırdığım kırdık başkomiser, zengin süslü yaşamlar... bunlarla reyting alabilirsiniz ama kaliteli bir iş çıkaramazsınız.
    mesele yönetmen, oyuncular değil. senaristlerimiz çok kötü, işleri de kolay değil ama insan hiç değilse hikaye kurulurken sağlam bir şey bekliyor. çoğunda o bile yok aynı bunda olduğu gibi.

oyuncuların hatrına bir sezon tamamlanır ama orta yaşlı kitle dışında izleyen olmaz.
hesabın var mı? giriş yap