şükela:  tümü | bugün
 • 2018 modeli birkaç gündür tarafımca kullanılan, carraro'nun 20 inç schwalbe road cruiser lastikleriyle, 8 vitesli katlanır bisikletidir.

  katlanma mekanizması olarak brompton'dan ziyade dahon'a ve tern'e benzemektedir. benzerlerine kıyasla göze çarpan ilk eksisi, katlanırken gidonun dışarıda kalıyor oluşu. ancak bisikleti gidon harici katlayarak ve gidondan iterek kullanabilmek mümkün olduğundan bu eksi kimileri için pek de etkisiz olabilir.

  fotoğraf: https://www.instagram.com/p/bhh0mxwhud9

  fiyat performans açısından oldukça başarılı olduğunu söylenebilir.

  https://carrarobisiklet.com/…xi-108-285h-8-v-vb-20/
 • katlanır bisiklet aleminin f/p şampiyonu. dahon geriye gittikçe bu elemanlar ileriye gittiler. marine d8 yerine al geç pişman olmazsın.
 • bugün itibariyle sahip olduğum bisiklettir. şu aşamada çok memnun kalarak satın aldım umarım öyle gider.
 • sahilyolu, bisiklet yolu, büyükada vs. yollarda-yokuşlarda sürüş zevki konusunda hiçbir sorunu yok. iki önemli sorunu var, katlandığında gidonun dışarda kalması dolayısıyla malesef tam olarak sabitlenememesi ve tekerleklerin paralel durmasını sağlayan mıknatısların aşırı güçlü olmaması. bu durum katlı haldeyken taşınmayı zorlaştırıyor, ancak gidonu katlamayıp olduğu gibi bırakırsanız tek teker* üzerinde katlı şekilde sürülebiliyor. taşırken de daha pratik oluyor.

  ağırlık konusunda sıkıntı yaşatmıyor, birkaç merdiven indirip kaldırmakta sorun yok.
  port bagajı kullanışlı ve avantajlı.
  seri ve manevra kabiliyetlerinde de hiç sorun yaşatmadı. tam bir fiyat performans ürünü, canım bisikletimdir.