şükela:  tümü | bugün
 • carraro'nun şehir - tur bisiklet serisi sportive modelleri arasında, 28 jant, shimano tourney 21 vites, v frenleri olan, oldukça başarılı ve sürmesi keyifli fiyat - performans & kalite* modelidir.

  daha fazla teknik bilgi için bkz: http://goo.gl/i8cyov
 • 2017 modeli duyurulmuş olan bisiklettir. 2016 modelinin 950tl'lik bir liste fiyatı olduğunu düşünürsek, 1026tl'lik yeni modelin fiyatı ciddi bir fark olarak görülmemelidir.

  2016 modelini aldığımda +60tl ile jel sele aldığımı da hesaba katınca, aslında fiyat farkı yok denecek kadar azdır. web sayfasında sadece turuncu renkli modeli gösteriliyor. tarafımca güzel olsa da diğer renk seçeneklerini de göstermelerini tercih ederdim.
 • yeni aldığım bisiklet marka ve modeli. perşembe günü internet üzerinden sipariş verdiğim bisiklet, ertesi gün yani cuma günü akşam 17 sularında ücretsiz kargo ile tarafıma teslim edildi. bisikleti indirimli fiyatı ile 950 liraya aldım, normal fiyatı bin küsur bir şeydi.

  bisikleti dünden beri kullanıyorum ve ilk izlenimlerimi söylemem gerekirse oldukça memnun kaldım diyebilirim. carraro gerçekten bahsedildiği gibi uygun fiyatlara mümkün olduğunca kaliteli bisiklet üretiyor. bi cep telefonu parasına iyi bisikletler alabiliyorsunuz.

  bisikletin ön amortisörü harikulade, darbe sönümlemesi çok başarılı. bu sayede bozuk yollarda giderken rahatsızlık vermiyor bisiklet. bunun haricinde ince teker ve bisikletin nispeten hafif olması gibi olumlu özellikler de bisikletin akıcı gitmesine olanak veriyor.

  hülasa tam bir fiyat/performans bisikleti. bütçesi çok iyi olmayan ve dolayısıyla aşırı bir şey bakmayan insanlar için oldukça ideal olduğunu düşünüyorum. ben verdiğim ücrete göre bu kaliteyi gayet yeterli buldum.

  alacaklara naçizane tavsiyemdir: turuncu rengini alın, insanlar gözlerini alamıyor bisikletten.

  düzenleme: arkadaşlar rica ediyorum gereksiz mesajlar atmayın. bisikleti işbu girdiğim yazıda beğendiğimi ve fiyatına göre sunulan malzeme kalitesinin gayet mâkul olduğunu üstüne basa basa ifade ettim. özel mesajdan aynı şeyleri tekrar tekrar neden sual ediyorsunuz allah aşkına? bisikleti hâlâ kullanıyorum ve hâlâ memnunum. düşük bütçeye göre alınabilecek en iyi bisiklettir bu model.
  not: maşayla ilgili çok soru geldi, ona cevap vereyim. maşa kilitlenmiyor, standart hassaslıkta bir maşası var bisikletin, hiçbir ayar yapamıyorsunuz maalesef. üretimi nasıl ise, öyle kullanıyorsunuz ön maşayı.
 • 2019 modellerinde maşanın manuel kilitlenebilir özelliğe kavuştuğu bisiklet modeli
 • 2016 modelinde de maşadan kilitlenebilir bir yapıya sahip olan modeldir.
 • başlangıç modeli tur bisikleti. bir kaç gündür kullandığımız ve kaliteli görünen kurulu ağırlığı 15 kg gelen bisiklet.

  edit: vites ayarı yapmaya aciz bir servisi var garanti de müşteriyi değil servisi savunuyor ne ala. sorumlu accell bisiklet denen fabrika. ve jant ayarı bozuk geldi bisikletin..
  idare eder bir bisiklet ama önermem.. daha sonra gördüğüm kron tx150 daha iyi gibi geldi..