şükela:  tümü | bugün
 • carraro'nun şehir - tur bisiklet serisi sportive modelleri arasında, 28 jant, 21 vitesli ve v frenleri olan, oldukça başarılı ve sürmesi keyifli fiyat - performans & kalite* modelidir.

  daha fazla teknik bilgi için bkz: http://goo.gl/i8cyov

  an itibariyle iki aydır sahibi olduğum bisiklet ile her gün keyiften kadıköy - maltepe arası turlayan biri olarak oldukça keyifli bir sürüşü olduğunu söyleyebilirim.
 • 2017 modeli duyurulmuş olan bisiklettir. 2016 modelinin 950tl'lik bir liste fiyatı olduğunu düşünürsek, 1026tl'lik yeni modelin fiyatı ciddi bir fark olarak görülmemelidir.

  2016 modelini aldığımda +60tl ile jel sele aldığımı da hesaba katınca, aslında fiyat farkı yok denecek kadar azdır. web sayfasında sadece turuncu renkli modeli gösteriliyor. tarafımca güzel olsa da diğer renk seçeneklerini de göstermelerini tercih ederdim.
 • yeni aldığım bisiklet marka ve modeli. perşembe günü internet üzerinden sipariş verdiğim bisiklet, ertesi gün yani cuma günü akşam 17 sularında ücretsiz kargo ile tarafıma teslim edildi. bisikleti indirimli fiyatı ile 950 liraya aldım, normal fiyatı bin küsur bir şeydi.

  bisikleti dünden beri kullanıyorum ve ilk izlenimlerimi söylemem gerekirse oldukça memnun kaldım diyebilirim. carraro gerçekten bahsedildiği gibi uygun fiyatlara mümkün olduğunca kaliteli bisiklet üretiyor. bi cep telefonu parasına iyi bisikletler alabiliyorsunuz.

  bisikletin ön amortisörü harikulade, darbe sönümlemesi çok başarılı. bu sayede bozuk yollarda giderken rahatsızlık vermiyor bisiklet. bunun haricinde ince teker ve bisikletin nispeten hafif olması gibi olumlu özellikler de bisikletin akıcı gitmesine olanak veriyor.

  hülasa tam bir fiyat/performans bisikleti. bütçesi çok iyi olmayan ve dolayısıyla aşırı bir şey bakmayan insanlar için oldukça ideal olduğunu düşünüyorum. ben verdiğim ücrete göre bu kaliteyi gayet yeterli buldum.

  alacaklara naçizane tavsiyemdir: turuncu rengini alın, insanlar gözlerini alamıyor bisikletten.