şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: carrefour)
  • (bkz: #6864050)
  • online alışverişlerde 35 tl üzerine herhangi bir hizmet bedeli vs alınmıyor. en azından şimdilik.
  • bi oyle bi boyle market zincir.kampanyalarini takip edebilecegim bi yer varsa yesillendirin efendiler.
  • beylikdüzü haramidere'deki reyon görevlilerinin ve kasiyerlerin dandik olduğu firmadır.

bundan 2 hafta önce led tv araştırması yaparken uğradım. cuma günüydü ve samsung marka bir led tv'nin çok uygun fiyata sartıldığını gördüm.

samsung adına orada görev yapan görevli anlattı biz dinledik, derken tamam alayım dedim. aldım kasaya gittim ödeme yapacağım. kampanya başlamamış denildi e dedim ne yapacağız.

yarın gelin dediler biz size ayıracağız. ıyi tamam dedim. yarın oldu gittim tabi aldım kasaya yöneldim. ödeme yapmak için, özellikle finans bank ile anlaşması olduğunu ve 75 tl para puan kredi kartıma yükleneceğini tekrar tekrar sordum kasiyere, yüklenir efendim para puanınız dedi.
    ıyi o zaman dedim çıkardım fix kartımı verdim.

çekimi yaptı ve baktım 75 tl yüklenmemiş sordum bazen sonradan yükleniyor dedi. ıyi o zaman dedim ve kampanya dahilindeki diğer hediyeleri vesaire alarak çıktım.

aradan 1 kaç gün geçti 75 tl para puan hala yüklenmemiş ve aradım finans bank müşteri hizmetlerini sordum. kampanyanın 2273'e mesaj atmadan devreye girmediğini öğrendim.

oysa kaç kere sordum bana kimse şuraya buraya mesaj atacaksın demedi. he bende de suç var detaylı bakmadığım için. ama zaten uzak yerden gittim ,marketin kapanmasına da az kalmıştı bende kampanyayı fazla inceleyemedim.

ama defalarca sordum. sonra müşteri hizmetlerini aradım yapacak birşey yok deyip kestirip attılar. buda böyle bir anımdır.
  • ozensiz firma. kendilerinden baya bi indirimde diye plastik bir masa almistim. meğerse indirimin nedeni masanin ayaginin birinin bukuk olmasiymis. alisveris yapmamak lazim ama arada ugruyorum hala.
    edit: uzerinde defolu olduguna dair en ufak bir uyari yoktu.
  • online alışveriş performansları fena değil. tabi ki zamanla daha fazla iyileştirmeler yapılması gerekiyor. bununla birlikte eksik ürün olduğunda muadil teklifi veya ürünü çıkarmak için istisnasız arayıp onay alıyorlar.

teslimatlar özenli, ürünler zarar görmeden ulaşıyor.

özellikle toshiba notebook ürünleri bu ara çok iyi fiyatlara gidiyor. toshiba notebook piyasasından çekiliyor malum, ilgilenenler spot ürünleri kaçırmasın derim.
  • migros'dan ucuz bazı semt süpermarketlerinden pahalı fransız pazarı.
    buradan alacağınız şeyler,ne ucuzdur ne de pahalı.
    buradan bir şeyler alırken sürekli kendi kafanızda bir gelgit yaşarsınız, acaba buradan mı alsam ?, yoksa bizim filanca yerdeki x marketten mi ? diye.
    amma ve lakin cafcaflı bir semtler'de alkol'e fazla para vermek istemediğiniz ,veya verecek durumunuz olmadığı zamanlarda ,kodaman mecrasında da mahalle tekeli diye bir kavram olmadığı için,bu oluşum yardımınıza koşar ,
    tutup da migros'daki kıçı kırk efes'e 6-7 lira vermek durumunda kalmazsınız .
  • online mağazasından alışveriş yaparken kesinlikle "ürün yoksa alternatif getirmeyin" seçeneğinin işaretlenmemesi gereken firma.

bu ne saçmalıktır ki sitede bölge seçimi yapmamıza rağmen sipariş ettiğim 20 ürünün 7-8'i yok deniyor? siparişin yarısı yok zaten hiç getirme niye bi daha zahmet edip beni de sinir küpü ediyorsun.

aman dikkat edin. altefnatif ürün getirini mutlaka işaretleyin. zira adamlar sipariş sepetinin bildiğin yarısını göndermiyor yok diye. sitede niye var o zaman kardeşim?? stogu yoksa neden orada var görünüyor?

çilek yok, bisküvi yok, ton balığı yok, sos yok, gevrek yok. bu nasıl bir market? kıtlık mı girdi ya...

acil bir zamanda bunlara güvenip online alışveriş yapsan sıçtın yani.
  • antalya meltem şubesinde sabahın 8.45'inde simitleri ve poğaçaları daha yeni fırına dizmeye başlayan ve simitlerin kaç dakikada pişip hazır olacağına dair "en ufak bir fikri olmadığını" söyleyen çalışanları bünyesinde barındıran saçma sapan market.

dünden kalmış poğaça kemirdim bunlar yüzünden, doymadığımdan başım ağrıyor, agresifim.