şükela:  tümü | bugün
  • izmir'dedir. 14 aylık üyeliğin 2800 tl olduğu, folkart towers a bloğa yeni açılmış olan spor salonudur.

edit: 3000 tl olmuş. nutellali balik ekmek mesaj ile düzeltti. ayrıca önümüzdeki aylarda bostanlı iskele'ye bir şube açacaklar fakat burada havuz olmayacak.
  • sadece yüzme sporu için burayı kullanacakların gelmemesi gereken yer. kapalı havuza eğlence parkı havuzu muamelesi çekiliyor. bone, mayo ve gözlük zorunluluğu yok. adam haşema mayo ile kapalı havuzda yüzüyor. ayak banyosu yok, duşlar girişte olması gerekirken açık havuza çıkış noktasında. bu nedenle sporunu yapan şurada bir serinleyeyim kafasıyla duş almadan havuza giriyor. yüzme kursları başlamış ve o saatte havuzda olursanız gürültüden beyniniz patlayacak düzeye geliyor. yüzme sporunun ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini bilmeyenler tarafından işletilen bir mekan. uzak durmanız ruh sağlığınız açısından çok ama çok iyi olur.
  • karşıyaka bostanlı'ya da açılıyor. havuzu yok. bostanlı iskelenin 2. yani ara katını kapatıyorlar. restoranttan bozma olacak yani. çok umutlu değilim ama eve yakın diye üye olduk bakalım nasıl olacak.

havuzu yok. 3. katın bir kısmını da almışlar kafe olacakmış. zaten spa olarak geçmiyor. sanıyorum mac fit gibi olacak.

edit : aradılar geçen hafta "yönetim kurulumuz yeni bir karar aldı" dediler. ben de "yönetim kurulunuzla ilgilenmiyorum" dedim. açılış yaz sonuna ertelenmiş, 2 ay bedava verdiler.
  • izmir folkart'da 14 aylığı yaklaşık 3000 tl olan spor salonu.

biraz daha büyük olsaydı daha iyi olurdu.
  • yakında istanbul'a gelecekleri dedikodusu dolaşan fitness şeysi. muhtemelen jatominin batan mallarının paylaşılması mevzusundandır.
  • izmir'deki ikinci şubesini gaziemir emlak bank evlerine, üçüncü şubesini bostanlı'ya açacağı duyurulan spor merkezi.
  • izmir' de ki diğer büyük merkez sports international ile kıyaslandağında açık ara öndedir. sports international daha çok vakit geçirmeye giden orta yaşlılar ve emeklilerle doludur ve aletler artık eskimiştir. carrera ise gerçekten spor yapmak için gelenler ve gençlerin tercihi gibi görünüyor. benim gibi yürümeye bile üşenen bir insana egzersizi sevdirmiştir.
  • insanları dolandırıp kaçan jatomi fitness' ın astoria ve bellevue residence şubelerini devralan şirket. nasıl bir fiyatlama ile ortaya çıakcakları henüz belli değil. astoria şubesi kasım başında açılacak olmasına rağmen fiyat ve üyelik tipi konusunda bir bilgi vermediler. şu an sadece müşteri ihtiyaçlarını anlamak adına bir görüşme yapıyorlar. ilginç bir yaklaşım. fitness koordinatörü hanımefendi ile konuştuğumuzda kendilerinin ayrı bir satış ekibi olmayacağını ve belirli bir sayıda üyeden daha fazlasını kesinlikle almayacaklarını söyledi. bu çerçevede de fiyatların jatomi ve macfit ten daha yüksek olacağını belirtti.
  • jatomi gibi izmir'i çarpmaya çalışan şirket. ön satış diye diye parayı topladılar ortada açılan tesis mesis yok. şimdi istanbul'a gelmiş...aman aman diyelim...