şükela:  tümü | bugün
  • ya arkadaş tamam iyi hoş sanatçı hastalığı var sdşklfksakşl ama her operasyonun ortasında arabadan atlamasına feci kıl oluyorum yahu! millet bağırıyor yapma kızım etme kızım çat atlıyor arabadan aşşaa "düzeltecem, operasyon batıyor" diye. ne zaman arabada takip yapılsa artık ne olacağını kestiriyorum içinde bu kadın varsa. bişeyler olacak, operasyon tehlikeye girecek bu da operasyonu kurtarayım diye leyla gibi arabadan atlayıp müdahil olacak. sıktı yahu! hani bazen homeland'deki sarışın sikişken hasta karı tabirini hakediyor.
  • delicesine aşık olmanın tanımı. yaşadığı duygudurum bozukluklarının da etkisiyle kadın aşkının en saf ve masum hallerini izletmiştir bizlere.
  • tavşanlar gibi sikişen cia ajanı.
  • keçilerden beter bir inadı olan dizi karakteri.bu kadının inadı yüzünden ben ekran başında sinir olmak zorundamıyım yahu.
  • tam bir mal.
  • seneye istanbul'a gelecegine gore, akp'yi bitirecekse yine bu kadin bitirecektir.
  • daha dizi jeneriğinde "i made a mistake, i won't do it again." demesine rağmen dizi boyunca bir cia ajanından beklenmeyecek her türlü aptalca hareketi-hatayı yapan, mal hareketleriyle adamı sinir eden, sayesinde şu güzelim diziyi üç kere bırakma noktasına getiren karakter.

daha ne aptallıkları var göreceğiz bakalım.
  • eğer böyle bir sevgiliye sahip olursanız sırtınız asla yere gelmez * fikrini bana düşündürtmüş olan homeland karakteridir. hastalığı ve deliliği çok zorlayıcı olsa da sadakati ve güveni için bile katlanılır.