şükela:  tümü | bugün
  • sözlük sayesinde tanıdığım nadide bir yazar. onun için hep iyi şeyler temenni edeceğim.
  • tam olarak şöyle --> #69023492

yormadan, kırmadan, sıkmadan çok zarif bir üslup ile anlatır, yatıştırır.
  • doktor değildir. sağlık çalışanı da değildir. *

*bu hatalı zan ile gelen mesajlar sonrası açıklama yapası geldi.
  • the turn of the queen. * *

çok deli, çok nazik, çok atarlı , her konuda bilgili, sıkılmadan anlatan- dinleyen, her dediğime durup durup gülen, dünya tatlısı insan.

işin en güzel yanı biz ikimizin çok sevdiği bir ressam sayesinde tanıştık. aynı ortamlar da bulunduk. kendi deyimi ile fıldır fıldır gezmekten adam gibi oturup bir konuşamadık. ki o da olacak.
    anncakk her gün mesajdı , oydu , buydu birbirimizi es geçmeye izin vermedik.
    kendisi çok yaşasın hep dibimde bulunsun. *
  • insan görünümlü melek.

temiz, tertemiz yürekli bir kitap kurdu, kafamın basmadığı enteresan bilimsel konuların hakimi, profesör kültür mantarı, bilge insan. *

zor günlerimde desteğini gördüğüm, ennn psikolojik deli hallerimin şahidi, sabırlı, güçlü insan.

bir gün iskenderiye kütüphanesi kadar büyük bir kütüphanesi olacak. görürsünüz. *
  • 500. entry’mi kendi nickime yazacaktım ama kısmet olmadı. ben de sevgili carry’ciğimin nick altına yazayım dedim.
  • metroların süslü olmasına takmış yazar kişisi. gerçek bir estetik düşmanı.
    neymiş efendim, düz duvar yap geçmiş. kendisini beton aşığı, süs düşmanı olarak niteleyebiliriz.

bir de estetik dışılığı savunurken avrupa metrolarını örnek göstermiş. kötü örnek örnekmişcesine...

metro ağınız ya gelişmiş olur ya da göze hitap eder algısı yaratıyor. metro ağının türkiye'de bu denli yavaş gelişmesinde bir çok neden var. bunlara girip konuyu dağıtmak istemem. ancak kamusal alanın beton yığınına çevrilmesini arzulayan insanları görmezden gelemezdim. hele ki bunu devletin bütçesini boşa harcamak diye gösteriyorlarsa.

ilgili giri için (bkz: #72250878)
  • çok güzel sanat entryleri olan, yazılarını, hayata bakış açısını okumaktan çok keyif aldığım sevgili badim kendileri. tek entryden insan yargılamak biraz acaip.

ayrıca çok da güzel muhabbeti olan sırdaş kişi kendisi. gerçi kafasını karıştırdım diye bana da gıcık olmuşluğu da var da, barıştık zannediyorum.

ayrıca nickinin kaynağı karakteri de çok severim, zaten dikkatimi çekmemesi mümkün değildi baştan.

sevgiler, saygılar kendisine. buralara gelirse bekleriz kendisini.