şükela:  tümü | bugün
  • sözlük sayesinde tanıdığım nadide bir yazar. onun için hep iyi şeyler temenni edeceğim.
  • tam olarak şöyle --> #69023492

yormadan, kırmadan, sıkmadan çok zarif bir üslup ile anlatır, yatıştırır.
  • çok güzel sanat entryleri olan, yazılarını, hayata bakış açısını okumaktan çok keyif aldığım sevgili badim kendileri. tek entryden insan yargılamak biraz acaip.

ayrıca çok da güzel muhabbeti olan sırdaş kişi kendisi. gerçi kafasını karıştırdım diye bana da gıcık olmuşluğu da var da, barıştık zannediyorum.

ayrıca nickinin kaynağı karakteri de çok severim, zaten dikkatimi çekmemesi mümkün değildi baştan.

sevgiler, saygılar kendisine. buralara gelirse bekleriz kendisini.
  • martılar kadar özgür, gökyüzü kadar yeşil, deniz kadar mavi bir yazar kişisi. ayrıca ağlayınca burnu kıpkırmızı oluyor.

hep var olsun.
  • cesur ve iyi kalpli badim benim. senin için denizleri köprüleri bombalarım.
  • gerek nickiyle olsun gerek ablalık yapmasıyla olsun pek sevdiğim badim. kendisini şukulamaya favlamaya doyamadım. 2018 yılına zengin girebilmesi için bütün pozitif enerjilerimi gönderiyorum skfdjkdfjk.
  • aldığım en değişik yılbaşı kartını bana ulaştıran kibar, hatırşinas, tatlı badim.

hem resim hem edebiyat tutkunu... bizi buluşturan cemal süreya' yı da bu entryde anmak isterim*.

(bkz: nevi şahsına münhasır)
  • elinin tersiyle çarpma tehditleri aklımı başıma almama neden olan yazar.**

canımız.
  • otobüste yanıma biri oturur bazen. birkaç saatlik yolculukta. sohbet ederiz. sonra inerken görüşürüz deriz, görüşmeyecegimizi bile bile. içim burulur. ıyi insanlar hep böyle alakasız zamanda bulunup kaybedilir zaten diye söylenirim kendi kendime. ışte bu tatlı yazar da böyle. ummadığın yerden zıppp diye çıkıyor tatlı tatlı. sonra pufff! bir gün tuzak kurup yakalayacağım ama, peri tuzağı swh
  • iskandinav mitolojisinde büyücü anlamına gelen bir nick sahibi yazarımız. *