şükela:  tümü | bugün
  • yorekok'a alternatif olabilecek yerli eleştiri kanalı.
  • bu çocuğu da bezdirdi telif olayı. kimse eleştiriye gelemiyor ve anında gerekli gereksiz telif yiyor bu arkadaşımızda.

    kaliteli bir içerik ürettiğine inanıyorum umarım devam eder yaptığı işe.
  • "türkiye'nin en çok telif yiyen kanalıyım ya.s" diye sitem ederken kendini eleştiren commentary kanallarına strike atan liseli. colossal ya da leafy olman çok zor hacı, eleştiriye kapalı bir eleştiri kanalısın. ha ben, destekliyorum bu projeni. sonuçta türkiye'de commentary adabı yarım yamalak ve youtube türkiye'nin gerçekten de elden geçirilmesi gerek. ama bunu yurtdışından içerik ve espri alarak, başka kanallara strike atarak, 20-30 saniyelik laf gevelemeleri ile, bazen de outro ile bir dakikalık gereksiz uzatmalar yaparak beceremezsin.
  • daha demin cs:go'da* karşıma gelen ergen. eleman yenildiğini anlayınca anneme sövmeye başladı. karşılık verince de çirkinleşebildiği kadar çirkinleşti. fazla takipçisi olduğu için kendini bir bok sanıyor sanırsam. izlemeyin arkadaşım böyle ergenleri, yapmayın. dünyayı kurtarmış gibi dolaşıyor ibne.

    yanında bir arkadaşı daha vardı. o eleman zorla "ekle ekle aklını alıcam" falan yaptı, ekledim de ortada yok. kulaklarından çekicem eklerse.