şükela:  tümü | bugün
 • yorekok'a alternatif olabilecek yerli eleştiri kanalı.
 • bu çocuğu da bezdirdi telif olayı. kimse eleştiriye gelemiyor ve anında gerekli gereksiz telif yiyor bu arkadaşımızda.

  kaliteli bir içerik ürettiğine inanıyorum umarım devam eder yaptığı işe.
 • "türkiye'nin en çok telif yiyen kanalıyım ya.s" diye sitem ederken kendini eleştiren commentary kanallarına strike atan liseli. colossal ya da leafy olman çok zor hacı, eleştiriye kapalı bir eleştiri kanalısın. ha ben, destekliyorum bu projeni. sonuçta türkiye'de commentary adabı yarım yamalak ve youtube türkiye'nin gerçekten de elden geçirilmesi gerek. ama bunu yurtdışından içerik ve espri alarak, başka kanallara strike atarak, 20-30 saniyelik laf gevelemeleri ile, bazen de outro ile bir dakikalık gereksiz uzatmalar yaparak beceremezsin.
 • daha demin cs:go'da* karşıma gelen ergen. eleman yenildiğini anlayınca anneme sövmeye başladı. karşılık verince de çirkinleşebildiği kadar çirkinleşti. fazla takipçisi olduğu için kendini bir bok sanıyor sanırsam. izlemeyin arkadaşım böyle ergenleri, yapmayın. dünyayı kurtarmış gibi dolaşıyor ibne.

  yanında bir arkadaşı daha vardı. o eleman zorla "ekle ekle aklını alıcam" falan yaptı, ekledim de ortada yok. kulaklarından çekicem eklerse.
 • başarısız bir yorekok alternatifi.

  "kaliteli" içerik ürettiğini zannedenler varmış. çocuğun videolarında neyden bahsettiğinden kendisinin bile haberi yok bence. yorekok'un da yaptığı işi pek doğru bulmam fakat en azından yorekok bahsettiği konuya tamamen hakim ve kişisel olarak da bir birikimi var. fakat bu velet nedir yahu?

  gerçekten bütün youtuberları büyük bir ilgi ile takip ediyorum, davar futbolcuların veya oyuncuların eşek yüküyle para kazanmasındansa bu insanların para kazanmasını tercih ederim. fakat bu çocuk nedir yahu? yorekok'un türkiye'de başlattığı akımın başarısız bir yansımasıdır bu velet. yavaş yavaş youtuberlardan da soğuyorum. bu bizim yıllar önce magazin dünyasında şarkıcıların çıkaracakları albüm öncesinde birbirlerine laf atmaları gibi bir hal aldı.

  çocuğun tabiki de eleştri kanalının yanında kendisine ait kişisel bir oyun kanalı da varmış. hmm.
 • cs go oynarken takımı sırtlayıp oyunu kazandıran oyuncu için söylenildiğini duymuşluğum vardır..
 • spotify viral 50 de 1 numara olan kişi. bu kadar gerizekali bir müziği dinlediğiniz için sizi kutlarım
 • bugüne kadar spotify da çok güzel viraller dinledim.

  teşekkürler az önce "enes abi keşke haşmetli yarrağını suratıma vursan" sözlü bir şarkı dinledim.

  her yer kalitesiz rap, hip hop ve sikko youtuber doldu harbi böyle vaziyetin içine sokam.
 • seviyorum kendisini. videolarını takip ettiğim, kendince yerli youtube fenomenlerimiz ile dalga geçen; aklı güzel çalışan, diksiyonu güzel, hızlı ama akılcı konuşan bir kardeşimiz. kendisini geliştirirse daha güzel işlere imza atacak. çok değişik bir çocuk: kimseye eyvallahı yok. örnek olsun; jahrein gibi alternatif ayağına yatıp muhafazakârlık falan da yapmıyor. son derece düzgün, ne dediğini iyi bilen ve zeki bir bebe. kendisini severek takip ediyorum...
 • "enes abi anami siksene" adli sarki yapmis zat. orospu cocugu sanirim.