şükela:  tümü | bugün
  • olay videosu

riyad'da, bir aracın içerisinden çekilen videoda; çarşaflı 5 suudi kadının şiddetli bir şekilde kavga ettiği görüldü. kavga sırasında kucağın çocuğu olan kadın, çocuğu düşürmesine rağmen kavgaya devam etti.

sputniknews'in haberine göre; söz konusu videonun çarşamba günü yayımlandı. görüntülerde, kucağında bebeği olan suudi kadın, bebeğini düşürdü. suudi kadın, bebeğini yerden kaldırırken dahi karşısındaki kadına saldırdı. bebeğin, defalarca yere düştüğü ve kavganın arasında kaldığı görüldü.

yol kenarında gerçekleşen kavgayı görüntüleyen araçtaki kişi ise kavgaya müdahale etmeden alandan ayrıldı.

olay yeri

edit: yöneticiler başlığı "çarşaflı kadınların acımasızca kavga etmesi" olarak değiştirirlerse memnun olurum.
  • yazarların artık doğru dürüst başlık açamaması.

tanım: çoluk çocuk dinlemeden ana yol kenarında mümin kardeşini tepeleyen teyzeler içeren video.
  • bokunuzda boğulun inşallah.
  • (bkz: ninja warrior)
  • cennetin hangi katına gideceklerine dair yaptıkları tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu görüntülenen kadınlardır.

tartışma tahminlerime göre firdevs katı için yapılmakta.
  • elbiseler aynı - pişti olmuşlar, "bu elbiseyi ilk ben giydim, niye sen de aynısını giyiyorsun" sebebi ile çıkmış kavga olabilir.
  • the ninja 3 vizyona girmiş.
  • lise yıllarıma götürdü beni. çok etkileyiciydi.
  • muhtemelen aynı adamın hatunları bunlar. adamı paylaşamayınca street fight kaçınılmaz olmuş. evde yapamadıklarını sokağa taşımışlar. yani dalga geçiyorum diye kızanlarınız olabilir ama cahile üzülsen ne değişir?
    çocuk yapmayı da şirketine personel almakla karıştırmışlar. biri ölse nasıl olsa öbürü gelir kafası. hepsinde en az 5er çocuk olduğu için umursamaz olmuşlar.