şükela:  tümü | bugün
  • ulan harun !! dışarıdan baksanız konuşsanız şeker gibi adam dersiniz ama adam bildiğin tetikçi...
    2006-2009 yılları arasında maçları kapalıda izlemiş birisi olarak hepsini tanıdım ama hala anlamlandıramıyorum..

önce sarı murat * katil oldu şimdi de bu..

hepsi rant için !
  • aramız bozuk, kanımız değil; çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum..

şiddetin her türlüsüne karşı adaletin gereğini yapması dileklerimle..

not: knock knock spor
  • olayın siyasetle bir ilgisi yok. vuran harun dulkara da solcu birisi. bu da instagram hesabı.
    https://www.instagram.com/dulkaraharun/

hemen gaza gelmeyin bu gibi provokatörlere. cumhuriyet, birgün, evrensel okuya okuya böyle oluyorsunuz işte!
  • beşiktaş taraftarı adam olup gs ile uğraşmak yerine kendi içindeki iç sorunları çözeydi bu iş olmazdı.

üzücü olaydır.
  • (bkz: elazığ çarşı)

çarşı lideriymiş amk. böyle bir liderlik türü üreteni ayrı, böyle boş işlerle uğraşanı ayrı tedavi altına almak gerekiyor.
    toplumdan dışlanması, heybeliada sanatoryumunda barındırılması gerekiyor.
  • siyasetle falan ilgili değildir muhtemelen.
    tribün rantı devasa rakamlardadır.
    muhtemelen ya aldığı payı beğenmedi ya da daha fazla pay istedi.
    bunların allahı para, günde beş vakit paraya secde eder bu adamlar.
    ne siyaseti amk.

her şey çok güzel olacak.
  • hiç siyaset falan diye işi bulandırıp mağduriyet çıkarmaya çalışmayın.

vuran kişinin instagram hesabından bir paylaşım: https://www.instagram.com/…j6n/?igshid=h5vcalwx6vl8

rte düşmanı bir solcu, her şey çok güzel olacak dedi diye birini vurdu yani hemi?
  • konunun siyasetle falan uzaktan yakından bir ilgisi yok, yaklaşık 10 yıl öncesine dayanan kapanmayan mevzular. konu ferdi aslan mevzusuna kadar gider.

vaziyet alın çarşı karışacak.
  • ayı harun herkesi vuruyor mk,

zamanında bunu tribün lideri yapmadılar diye delirmişti.
    ayhan abi çaycı işletiyor beşiktaşın ortasında, alen abi restoran açmıştı, bu fazla ekmek yiyemedi önüne geleni vuruyor bu sebeple.
  • siyaset kafayı yedirmiş size geçmiş olsun