şükela:  tümü | bugün
  • parasizliktan degil, nalburlarin bu kesime satis yapmamasindan oturudur.

not: tweet silinmis.ozetle, porto maci pankarti icin acil boya sprey yardimi gibi bi tweet atmislardi.
  • nalbur faşizmine karşı kendilerine internet denen yeni bir icattan bahsetmek isterim.

ne ararsan var hacıt valla bak. *
  • spreyli veya spreysiz kurtuluşunuz yok :)) bu maçın sonunda üzülen ağlayan sarışınlar olacak !

hiç unutmadığım anılardandır, antalyaya beşiktaş maçına gelenler bilir burada çok değerli bir abimiz vardı beşiktaşlı kardeşlerimiz abilerimiz geleceği günden bir gün önce ekmek arası birşeyler hazırlardı, bizde yardım ederdik imkan dahilinde, geldiklerindede hepsine dağıtır oturur hep birlikte yerdik, ah o zamanlardan şurada bir tane insan olsa da anlatsa.. bunlar gocunduğumuz şeyler değil aslanım biz böyle sevdik zaten.bunu yapan adam o zaman 50li yaşlardaydı şu an 60 a vurmuştur.

bunu yazarak tribünden 2 ekmek 1 süt isteyen şerefsizlerden tek farkınız renginiz. onunda yarısı aynı renk zaten diğer yarısı farklı.

(bkz: sarışın kardeşler)
  • pankartların taraftar emeğiyle yapıldığına en güzel kanıttır. janlı janlı pankartlarını zengin yöneticilerine yaptıran, kareografileri için almanyalardan profesyonel ekip getiren takımın taraftarları tabi ki böyle el birliği ve emek ile yapılan organizasyonları garip bulacaklardır.
  • hiçbir organizasyonu için yönetimden para almayan, taraftarın parası ve emeğiyle pankartlar hazırlaması nedeniyle ortaya çıkan durum. hatta dilenmek değil yardım çağrısıdır.

istifasını istediği başkan ve yönetimin sucuk-ekmek dağıtmasıyla kendilerini satan karaktersiz güruh bunu dilenmek zannedebilir. anlayışla karşılarım.
  • (bkz: gs kulübü sizlerden hiç birşey istemiyor)
    (bkz: gs banka hesabı açacak)
    (bkz: ve bütün türklerden yüz öro isteyecek)
    (bkz: bu örolardan sonra r.madrid'in barça'nın bütçesinin üstüne çıkacaz)
    (bkz: biz hiç bir zaman para dilenerek bir para arzusuyla yollara çıkmış insanlar değiliz)

(bkz: para) (bkz: yardım) (bkz: dilenmek) (bkz: gs) (bkz: yüz öro)

özhan canaydın - sarı kırmızı kombini olanlar gelsin

daha ne diyim bilmiyorum ki.