şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hayatımda yediğim açık ara en boktan paketlenmiş gıda. muz aroması seven beni bile canımdan bezdirdi. bedava verseler bile ağzınıza sürmeyin derim. safi şeker. ulan bisküvili tatlı aq zaten paketlenmiş gıda ile yapılıyor nasıl bu kadar kötü yapabilirsiniz? ki bunu ayda 1-2 hazır gıda tüketen biri olarak yazıyorum. beklentim de bu kadar düşüktü yani.getir'den görüp böyle bir dallamalık yaptım, siz yapmayın. en yakın pastaneden 13-14 liraya alıp paşalar gibi yiyin magnolianızı.
 • büyük bir magnolia sever olarak yerin dibine neresinden tutup soksam bilemediğim şekerli şey.
  arkadaş madem adına manolya diyorsun, azıcık ucundan bari manolya'ya benzeseydi.
  şekerden başka bir şey değil. üstü çilekle kaplı ama, şekeri o kadar fazla ki çilek tadı gelmiyor bile.
  sanki hiç manolya yemedik, sanki hayatımızda ilk defa yiyoruz da 'bunun orjinali budur' diyerekten sürmüşler gibi önümüze.
  çok değil lan, az biraz andırsaydı yeminle ağzımı açmazdım.
  kutunun içine bunun yerine yarım kilo toz şeker koysaydınız, biz kendimiz o şekerle 50 porsiyon manolya yapardık kendinize.
 • algida dondurma dediğin yağ ve şeker karışımı zavallı bir şeydir. manolya olmuş babolya olmuş tarif değişmiyor.
 • aynı şeyi mi yiyoruz emin değilim ama itin bir tarafına sokan entrylerin yazıldığı tarihten 3 ay sonra yediğim dondurma, hayatımda yediğim en lezzetli şeylerden biri.
 • carte dor'un karamelinden sonra açık ara en çok sevdiğim çeşidi. mini boyunu zaten bir oturuşta bitiriyorum da büyük paketini önümden zorla alınması gerek. yoksa şeker komasından giderim.