• bi kızınız varsa harikulade tasarımları ve renkleri arasında kaybolabilirsiniz. yok eğer oğlunuz varsa kıyafetler tilkiden rakundan geçilmiyor söyliyim.
  • pek güzel tasarımları korkunç 100% polyester kumaşlarla üreten firma. alıyoruz ama çocuk bu tulumların içinde nasıl günü geçiriyor nasıl bilemiyoruz.
  • kaliplari kucuk olan bebek-cocuk giyim magazasi
    ben amerikadan aldigimda cok ucuzdu keske daha cok alsaymisim cunku turkiyede carters cok pahaliymis
    amerikada 7 dolar olan alt üst setler burda 229 tl siz dusunun..

3 6 ve 9 ay kaliplari birbirine cok yakin ben 3 aydan sonra direk 9 aya gecmistim cunku 6 ile 9 ay arasinda 1 cm anca oynuyor zaten
    ondan 6 aylik almaniza gerek yok direk 9 aylik alabilirsiniz

6 aylik bebek cartersta 12 ay giyiyor siz dusunun kaliplarinin ne kadar kucuk oldugunu..
  • bebeğin 2 ay giyeceği pijama takımına 300 lira vermek isteyen enayileri tek bir yerde toplamak amacıyla kurulan firma.
  • zara, h&m ve marks&spencer çocuk reyonuyla birlikte özellikle kız çocukları için çok güzel kıyafetler bulunabilen bebek-çocuk giyim markalarından biridir.

marka ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler :

bebekler için çıtçıtlı body, tayt vb ürünleri %100 pamuk fakat uyku tulumları maalesef polyester içeriyor.

kalıpları gerçekten çok küçük. buradan yenidoğan ya da sıfır ay bir giysi almanızı tavsiye etmem eğer bebeğiniz çok minik doğmamışsa. en iyi ihtimalle 3-6 aydan başlanmalı alınmaya. biraz da iriceyse bebeğiniz; 6-7 aylıkken buranın 1 yaş kıyafetine gayet de sığabilir.

alışveriş için kendi mağazası yerine pek sevmesem de boyner’i tercih edebilirsiniz. carters sitesindeki indirimli fiyatın %25-30 daha ucuzuna satın alabiliyorsunuz çoğu modelini.

desenler ve renkler çok canlı ve güzel demiştim değil mi?
  • ürünleri gereksiz pahalıdır.
  • pahalı... pahalı... pahalı... çok gereksiz pahalı...
  • deve yüküyle para vermeye de hazırdım, taaa ki polyester olduklarını fark edene kadar. yahu, pamuk pahalı anladık da, biz parayı nereye veriyoruz?

ama kıçı dinozorlu takımlarının hayranıyım. tanım bu olsun. fırk.
  • en bayildigim bebek giyim magazasi. maksimum 5 yasa kadar urunler bulmak mumkun. uclu takimlari inanilmaz seker desenlerde uretiliyor ve kapisonlu ust her derde deve. takim olarak da tek olarak da kullaniliyor. yuzde yetmis indirimde yani olmasi gereken fiyata indigi zamanlarda maasimi birakabilecegim bir magazadir.
hesabın var mı? giriş yap